Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Aynen kardeşim sen zaten herkesin fikrine çok saygılı, herkesin kendi özgürlüğü olduğu bilincinde bir insansın.
Evet de ozgurluk bireyde bitmez, toplumun isteklerine gore hareket eder.
Ben kendi dusuncelerimi belirttim.

Evet de özgürlük bireyde bitmez, toplumun isteklerine gore hareket eder.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Evet de özgürlük bireyde bitmez, toplumun isteklerine gore hareket eder.

Aynen kardeşim ben cahil bir toplumda doğmuşum, o yüzden 20 yaşıma kadar bu sınırların dışarısına çıkmam gerek.

LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Atatürk, laikliği boşuna getirmemiş.

Ask mi? Guldurme 😁. Cidden bisexuallerin asik olabilecegini dusunemiyorum. Severse cidden bir sey demem.

Ama hakli oldugun bir durum varsa, ahlaksizlik sadece LGBT+ bireylerden gelmedigi.

Senin ne düşünüp ne düşünmediğin biyolojinin, hormonların umurunda mı? "Aşk" denilen şey bambaşka bir olay zaten, ben cinsel eğilimden/çekimden bahsediyorum. Sen, ben nasıl karşı cinse ilgi duyuyorsak bazı insanlar da aynı cinse ilgi duyabilir, büyütülecek bir olay yok. Fetiş olayı falan zaten değil bu şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı