Süleyman Soylu: "LGBT’yi çocuklarımızı ahlaksızlığa sevk etmesin diye engelledik, biz Müslüman bir devletiz"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
LGBT konusu hakkında yorumum yok fakat "Biz Müslüman bir devletiz" kısmına katılmıyorum.
Türkiye laik bir ülke değil miydi?

Türkiye Müslüman bir ülkedir. LGBT ahlaksızlıkdır hayvanlar yapmıyor bu pis şeyi.
Anayasasının 2. Maddesini oku. Ha, okumak istemiyorsan;

"Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir.” hükmü düzenlenmiştir.

LGBT konusunda fikrim asla değişmeyecek fakat Türkiye laik bir ülke.

Benim anayasam Kuran-ı Kerim kardeşim.

Ama laik devletin öyle olamaz çünkü devlette her dinden insan yaşayabilir devletin sorumluluğu hepsini eşit şartlarda ve inançlarına göre yargılamak.

Allah'ım sana geliyorum... Senin Türkiye'de ne işin var? Senin anayasan Kur'an olduğu için ülkenin anayasası da Kur'an olacak diye bir şey yok, olamaz da! Bu ülkede yaşıyorsan anayasaya uyacak, ona göre hareket edeceksin. Bu herkes için geçerli (.)

Yallah Arabistan'a.
Ben de gideyim.
1635278045046.png
$$$$

O olay yaklaşık 1400 yıl öncede kaldı, hakikaten sizin gibiler sayesinde müslüman olanlar bile dinden nefret eder. Ha çok istiyorum, olmazsa ölürüm, biterim diyorsan yallah Arabistana ama söyleyeyim 2. eşten sonra para yetmeyebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı