Süperonline 24 Mbps VDSL inceleme

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Turkcell Superonline ile bir aylık tecrübemi eksileri ve artıları olarak anlatacağım.

Not;ben 24 Mbps VDSL 100 GB'lık kampanyasını kullanıyorum.
Önce artı yönleri ile başlayalım.

+ 24 Mbps hızı sonuna kadar veriyor TTNet gibi eksik vermiyor.
+Akk'yi aştığım halde bile takılmadan 1080p video izleyebiliyorum.
+Müşteri hizmetlerini çok beğendim, herhangi bir durumda ilgileniyorlar, ilgisiz değiller.
+Bedava VDSL modem sağlıyorlar ve modem dandik bir şey gibi durmuyor gayet kaliteli.

Şimdi eksi yönlerine bakalım
-Benim 1 aylık kullanımında 2 kere kesintisi oldu, onun da Türkiye genelinde olduğunu söylediler.
-Bir kere hız düşüklüğü yaşadım.

Eksi yönleri de bu kadardı ben gayet memnunum, size de tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı paketi kullanıyorum. Süper Online'den memnunum ancak bana 18 MBPS verebiliyor. Kota dolduğu zaman 720 p de sık sık sorun çıkartyor ancak farkı player'ler de farklılık gösterebiliyor. Arkadaşın dediği gibi modem hem ucuz hem de kaliteli. Ek olrak kota dolduğu zaman bazen hemen hızı düşürmüyorlar. Ben AKK dolmadan 300-400 GB dosya indirdiğimi biliyorum.

Türk Telekom'dan kurtulursam muhtemelen Superonline başvurusu yapacağım, eminim ki arada dağlar kadar fark vardır. Önceden Uydunet kullanıyordum, o da Türk Telekom'dan çok daha iyiydi.

Bence de Superonline gayet kaliteli.. Ama modemin eksikleri var.. Mesela WPS açığı var.. Nasıl kapatabilirim bilmiyorum.. QOS ayarı yapılamıyor.. Bir giren 100 GB'ı duyunca bi yıllık hacetini gideriyor.. Ama yinede güzel.. Tek sıkıntı ben 35 mbps kullanıyorum 77 TL.. Hızım da sanırım kota sonrası 16 mbps olacak herkes gibi.. Ama 1 gr. kota harcayabileceğimi de sanmıyorum :sinsi: Aksın geceler :matrix: :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı