Süperonline 24 Mbps VDSL inceleme

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Turkcell Superonline ile bir aylık tecrübemi eksileri ve artıları olarak anlatacağım.

Not;ben 24 Mbps VDSL 100 GB'lık kampanyasını kullanıyorum.
Önce artı yönleri ile başlayalım.

+ 24 Mbps hızı sonuna kadar veriyor TTNet gibi eksik vermiyor.
+Akk'yi aştığım halde bile takılmadan 1080p video izleyebiliyorum.
+Müşteri hizmetlerini çok beğendim, herhangi bir durumda ilgileniyorlar, ilgisiz değiller.
+Bedava VDSL modem sağlıyorlar ve modem dandik bir şey gibi durmuyor gayet kaliteli.

Şimdi eksi yönlerine bakalım
-Benim 1 aylık kullanımında 2 kere kesintisi oldu, onun da Türkiye genelinde olduğunu söylediler.
-Bir kere hız düşüklüğü yaşadım.

Eksi yönleri de bu kadardı ben gayet memnunum, size de tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı 32 Mbps idi o yüzden 35 alamadım maalesef
:D Yine almışsın.. Ben Vodafone'dan aylarca bekledim de alamadım.. İçime ukte oldu hala acısı..
Ama Superonline gayet iyi. Turkcell'e bağlı olduğundan ve müşterisine nasıl davrandığını bildiğimizden ilk başta acayip çekinsek de, denize düşen yılana sarılır misali gittik abone olduk.. Beklediğimiz gibi olmadı, bayağı bi değişmişler bence :D Tabi bölgeden bölgeye değişebilir bu durum/kalite..

:D Yine almışsın.. Ben Vodafone'dan aylarca bekledim de alamadım.. İçime ukte oldu hala acısı..
Ama Superonline gayet iyi. Turkcell'e bağlı olduğundan ve müşterisine nasıl davrandığını bildiğimizden ilk başta acayip çekinsek de, denize düşen yılana sarılır misali gittik abone olduk.. Beklediğimiz gibi olmadı, bayağı bi değişmişler bence :D Tabi bölgeden bölgeye değişebilir bu durum/kalite..

Aslında Türk net yaptıracaktım ama her çalışan farklı konuştuğu için bayağı bir çekindim. Fakat Superonline'a iyiki geçmişim, ben çok dizi izleyen biriyim ve kota aşıldığı halde 1080p diziyi takılmadan izliyorum.Benim için çok iyi oldu :D

Superonline Muhteşem Üçlü Paketine geçtim. 99 TL 100 MBIT 150 GB AKK. 1 ay oldu daha yeni. Fazlasıyla memnunum. TTnet 8 mbitten geçtim :)
eb1e3ce6418445709fd0c96d686aa6c3.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı