Süperonline 24 Mbps VDSL inceleme

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Turkcell Superonline ile bir aylık tecrübemi eksileri ve artıları olarak anlatacağım.

Not;ben 24 Mbps VDSL 100 GB'lık kampanyasını kullanıyorum.
Önce artı yönleri ile başlayalım.

+ 24 Mbps hızı sonuna kadar veriyor TTNet gibi eksik vermiyor.
+Akk'yi aştığım halde bile takılmadan 1080p video izleyebiliyorum.
+Müşteri hizmetlerini çok beğendim, herhangi bir durumda ilgileniyorlar, ilgisiz değiller.
+Bedava VDSL modem sağlıyorlar ve modem dandik bir şey gibi durmuyor gayet kaliteli.

Şimdi eksi yönlerine bakalım
-Benim 1 aylık kullanımında 2 kere kesintisi oldu, onun da Türkiye genelinde olduğunu söylediler.
-Bir kere hız düşüklüğü yaşadım.

Eksi yönleri de bu kadardı ben gayet memnunum, size de tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline Muhteşem Üçlü Paketine geçtim. 99 TL 100 MBIT 150 GB AKK. 1 ay oldu daha yeni. Fazlasıyla memnunum. TTnet 8 mbitten geçtim :)
Eki Görüntüle 227796
Gıcık.. :kararsız: Saniyede 9.8 mb indirme vay be.. :dikkatli:

Superonline 2 haftadır bekliyorum. Hayla kuruluma gelmediler :) Turkiyede sıkıntı varmış falan diye mesaj attılar. TTnet superonline geçmek zor galiba.
Dedim ya bölgeden bölgeye değişir diye.. Ben işimi baştan hallettim. Dedim bakın bana sıkıntı yaşattılar. Sizinlede yaşamak istemiyorum, siz herşeyi ama herşeyi kuracaksınız. Sonra geliceksiniz sözleşmeyi imzalıycam. Tamam dediler.. Bu sefer ben istemeden de olsa adamları 3 kere boş beklettim. :D 3 kere gelip gitmişler.. :ıslık: 4. gün gelip, kurup, gittiler :D Ağır olacaksın reis, yoksa iş yaptıramazsın :cool:

Dedim ya bölgeden bölgeye değişir diye.. Ben işimi baştan hallettim. Dedim bakın bana sıkıntı yaşattılar. Sizinlede yaşamak istemiyorum, siz herşeyi ama herşeyi kuracaksınız. Sonra geliceksiniz sözleşmeyi imzalıycam. Tamam dediler.. Bu sefer ben istemeden de olsa adamları 3 kere boş beklettim. :D 3 kere gelip gitmişler.. :ıslık: 4. gün gelip, kurup, gittiler :D Ağır olacaksın reis, yoksa iş yaptıramazsın :cool:

Sözleşmeyi yapmak için bir adam geldi baya şişmandı. :D İmzaladım. 48 saat içinde gelip kuracak dediler. Deyiş o deyiş 2 hafta oldu. Şuan TTnet idare ediyorum. Bakalım ne zaman gelecekler.

Sözleşmeyi yapmak için bir adam geldi baya şişmandı. :D İmzaladım. 48 saat içinde gelip kuracak dediler. Deyiş o deyiş 2 hafta oldu. Şuan TTnet idare ediyorum. Bakalım ne zaman gelecekler.
Abov.. Hemen iptal et bence.. Sözleşme cayma max. süresi 2 hafta.. Beni de öyle oyaladılar Vodafone'dan.. Şimdi cayma bedelini ödüyoruz.. Ara bugün/yarın kurun de, yoksa iptal ediyorum de. Eğer 2 haftayı geçmek üzere ise heme kapattır derim.. Sözleşmeyi de iyice incele.. Göreceksin dediğim maddeyi.. Ben yandım sen yanma dostum.. :cry: (n)

Abov.. Hemen iptal et bence.. Sözleşme cayma max. süresi 2 hafta.. Beni de öyle oyaladılar Vodafone'dan.. Şimdi cayma bedelini ödüyoruz.. Ara bugün/yarın kurun de, yoksa iptal ediyorum de. Eğer 2 haftayı geçmek üzere ise heme kapattır derim.. Sözleşmeyi de iyice incele.. Göreceksin dediğim maddeyi.. Ben yandım sen yanma dostum.. :cry: (n)

Teşekkürler. Dikkat ederim. Bugün arayacağım.

Ortalama saniyede 12 mb/s alıyorum.
c883d1e6e1e74f04a4b058e790910aad.png

Arkadaşlar merhaba,

Benim alt yapım fiberi desteklemiyor, fakat aradım süper online müşteri hizmetlerini 59mb hız ve 200gb kotalı bir paketi varmış 89₺. Sizce iyi mi?

Arkadaşlar merhaba,

Benim alt yapım fiberi desteklemiyor, fakat aradım süper online müşteri hizmetlerini 59mb hız ve 200gb kotalı bir paketi varmış 89₺. Sizce iyi mi?
Fiberi desteklemiyor.. Çünkü fiber zenginlere gidiyor.. Biz fakir olduğumuzdan anca VDSL.. Benim paket 100 GB 35 mbps hız 77 TL.. Bence 10 TL fazla vererek al derim.. 59 mbps hız ile saniyede yaklaşık 6 MB dosya indirirsin.. Çok hızlı kota bitiriyorsan gayet iyi.. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı