Süperonline 24 Mbps VDSL inceleme

Altyapı 32 Mbps idi o yüzden 35 alamadım maalesef
Yine almışsın.. Ben Vodafone'dan aylarca bekledim de alamadım.. İçime ukte oldu hala acısı..
Ama Superonline gayet iyi. Turkcell'e bağlı olduğundan ve müşterisine nasıl davrandığını bildiğimizden ilk başta acayip çekinsek de, denize düşen yılana sarılır misali gittik abone olduk.. Beklediğimiz gibi olmadı, bayağı bi değişmişler bence Tabi bölgeden bölgeye değişebilir bu durum/kalite..

Aslında Türk net yaptıracaktım ama her çalışan farklı konuştuğu için bayağı bir çekindim. Fakat Superonline'a iyiki geçmişim, ben çok dizi izleyen biriyim ve kota aşıldığı halde 1080p diziyi takılmadan izliyorum.Benim için çok iyi oldu

Superonline 2 haftadır bekliyorum. Hayla kuruluma gelmediler Turkiyede sıkıntı varmış falan diye mesaj attılar. TTnet superonline geçmek zor galiba.

Superonline 2 haftadır bekliyorum. Hayla kuruluma gelmediler Turkiyede sıkıntı varmış falan diye mesaj attılar. TTnet superonline geçmek zor galiba.
Benim için çok kolay oldu. TTNet Çalışanı aradı bize geri dönün felan diye ısrar etti çok uzatınca yüzüne kapattım

Superonline Muhteşem Üçlü Paketine geçtim. 99 TL 100 MBIT 150 GB AKK. 1 ay oldu daha yeni. Fazlasıyla memnunum. TTnet 8 mbitten geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…