Sürekli idrara çıkıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oldu mu şimdi ? İnsan bari dener de öyle konu açar.:D

@Murat5038 bey, belki konu ile alakası yok ama, sizin gerçekten çok ''iyi niyetli'' bir insan olduğunuzu ve benim de bu ''iyi niyetinize'' sonsuz saygı duyduğumu burada ifade etmek isterim...
Benim 3 tane çocuğum var, gönül rahatlığıyla size (Technopat'a) emanet edebilirim. Ancak yaşları henüz ufak olduğundan "Sanal Ortama" girmelerine izin vermiyorum.
İyi niyetinize saygı duyulması dileğiyle...

@Silinen üye kardeşim, öncelikle ayaklarınızı, vücudunuzu sıcak tutmaya çalışın. Tabi ilk yapmanız gereken, yarından tezi yok Doktora gitmeniz lazım.

''iyi niyetli'' bir insan olduğunuzu ve benim de bu ''iyi niyetinize'' sonsuz saygı duyduğumu burada ifade etmek isterim...
Sataşan olmadıkça benden hiç kimseye zarar gelmez. Ancak tabi ki kuralları olan bir ortamda birey olarak fazla insiyatif gösteremediğim için kusura bakmayın. Böyle düşündüğünüz için teşekkür ederim.
Benim 3 tane çocuğum var, gönül rahatlığıyla size (Technopat'a) emanet edebilirim. Ancak yaşları henüz ufak olduğundan "Sanal Ortama" girmelerine izin vermiyorum.
Güveniniz için de teşekkürler, ancak dediğiniz gibi sanal ortama fazla dalınmaması iyi olur. Erken yaşta teknolojik bilgi için izin verilebilir ancak devamlı oyun oynayan birinden teknolojiye hayır gelmez :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı