Sürekli oyun indirip silmek zararlı mı?

Bilgisayar, telefon, VR gibi elektronik cihazlara sürekli oyun indirip silmek cihaza zarar verir mi? Verirse ne kadar verir?
Herşey kullanılınca eskir bu normal birşey SSD'de kullanmak için vardır yani birşey olmaz ama dediğim gibi eskir fakat kullanmayacaksanız neden var bu SSD.

Eki Görüntüle 2142914

https://ssd.user benchmark.com/SpeedTest/160272/NVMe-THNSN5512GPUK-NV

link arasına boşluk koymak zorundaydım.
Yani 8 senelik bir SSD olarak gayet iyi bence %75.

Hocam VR ın içindeki depolamayı değiştirebiliyor muyum?
Maalesef hayır, çok bilgili birisi belki yapabilir oda pahalıya geliyor diye biliyorum. Türkiye'de zaten düzgünce yapabilecek birini bulamazsın muhtemelen.

Yani 8 senelik bir SSD olarak gayet iyi bence %75.

Maalesef hayır, çok bilgili birisi belki yapabilir oda pahalıya geliyor diye biliyorum. Türkiye'de zaten düzgünce yapabilecek birini bulamazsın muhtemelen.

Ben de şaşırdım Toshiba iyi çıktı yanlış hatgırlamıyorsam bıraktılar SSD üretmeyi.

Tamamdır çok teşekkürler.

xCloud ile oynayabilir ama xCloud için VPN lazım.

Oyunlar için HDD çok kötü mü ya ben memnunum hddye kurduğum oyunlardan alışkanlık mı yoksa.

1 TB SSD yeirne 2 TB HDD daha cazip geliyor sistem için SSD olunca.

Oyunlar için HDD çok kötü mü ya ben memnunum hddye kurduğum oyunlardan alışkanlık mı yoksa.

1 TB SSD yeirne 2 TB HDD daha cazip geliyor sistem için SSD olunca.
Bende öyle düşünüyorum, he ama şöyle durumlarda var Elden Ring mesela evin içine girmek için bile oyun yükleniyor, beamng drive desen öyle, bu tip oyunları SSD'ye, RDR2, GTA5 gibi oyunlarıda HDD'ye kuruyorum ben, açıldı mı bir daha faydasını görmüyon çünkü.

Bende öyle düşünüyorum, he ama şöyle durumlarda var Elden Ring mesela evin içine girmek için bile oyun yükleniyor, BeamNG Drive desen öyle, bu tip oyunları SSD'ye, RDR2, GTA 5 gibi oyunları da HDD'ye kuruyorum ben, açıldı mı bir daha faydasını görmüyon çünkü.

Aynen aynısını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı