Sürekli smurf hesap geliyor

AhmetXei

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, yaklaşık üç gündür Valorant'a sardım dereceli oynuyorum. Rankım yeni açıldı. Bronz 3'üm ama sürekli karşıma immo smurf hesaplar geliyor. Bu konuyu nasıl çözeceğiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Smurf gelmesine karşı koyamazsınız fakat onları yenebilirsiniz. Sonuçta takım oyunu oynuyoruz, tek bir kişi çok etki yaratamaz. Arkadaşlarınız ile girin, siz de smurf getirin.

Tek bir kişi etki yaratmaz mı? Ben kolsuz arkadaşlarımla mecbur düşük elo girip 80 vurup çıkıyordum. :D

Tek bir kişi etki yaratmaz mı? Ben kolsuz arkadaşlarımla mecbur düşük elo girip 80 vurup çıkıyordum. :D
Yüksek elo oyuncusu olmadığınız; "Tek bir kişi etki yaratmaz mı?" bu cümlenizden anlaşılıyor. Yüksek elo oynadığınız zaman takım oyunu nedir, ne değildir öğrenirsiniz. Düşük elo içindeki 9 yaşındaki el ve kol kasları yeni gelişmiş genç kardeşlerimizi vurmaya devam edip kendinizi oyuncu sanmaya devam edebilirsiniz, iyi günler!

Merhaba dostlar, yaklaşık üç gündür Valorant'a sardım dereceli oynuyorum. Rankım yeni açıldı. Bronz 3'üm ama sürekli karşıma immo smurf hesaplar geliyor. Bu konuyu nasıl çözeceğiz?
CS oynayarak.

Yüksek elo oyuncusu olmadığınız; "tek bir kişi etki yaratmaz mı?" bu cümlenizden anlaşılıyor. Yüksek elo oynadığınız zaman takım oyunu nedir, ne değildir öğrenirsiniz. Düşük elo içindeki 9 yaşındaki el ve kol kasları yeni gelişmiş genç kardeşlerimizi vurmaya devam edip kendinizi oyuncu sanmaya devam edebilirsiniz, iyi günler!

Ne saçmalıyosun kardeşim? Senin elonda ki takımı oyunu smurf adama vırz gelir tırs gider :D düşük eloda aim denilen bir şey yok :D tek atıp geçiyoruz ses kasma beceriniz yok at gibi koşuşturup geziniyorsunuz çok uzatmayacağım, yani istediğin kadar takım oyunu yap düşük eloda mikro olarak oyun algısı sıfıra yakın gelip burada bana sen şusun busun deme. :D

@Androids ayrıca düşük eloda oynama sebebi mi yazdım :D "kolsuz arkadaşlarım yüzünden" diye :D yani yüksek eloda onlar yokken gayet keyifle takılıyorum.

Bu arada valorantı bırakalı 1.5 sene falan oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı