[Sürprizbozan] The Last of Us Part II Hikaye İncelemesi

Benim fikrime göre TLOU2 hikaye olarak yılın oyunu unvanını hak etmiyor. Onun dışında grafikleri ve oynayış fena değil.
Fikirlere saygım sonsuz. İsteyen istediğini diyebilir. Herkes kendi fikrini belirtmekte özgür. Ben de GTA 5'i sevmem mesela.

Fikirlere saygım sonsuz. İsteyen istediğini diyebilir. Herkes kendi fikrini belirtmekte özgür. Ben de GTA 5'i sevmem mesela.
Benim de sonsuz, sadece zevklerime karışanlara karşı çıkarım. GTA 5'i severim ama ahım şahım bir oyun değildi.

@Lintos oyun gizlilikle gidince inanılmaz zevkli oluyor. Öyle oynamanızı tavsiye ederim, köpeklere de dikkat edin gizlilikle giderken.
Zor ayarlarda oynuyorum oyunu. Zor ayarlar ile oynarken zaten pat küt gitmek imkansız gibi bir şey. İkinci oynadığım vakit en zor ayarlarda oynamayı düşünüyorum. Bu arada kusura bakmayın konu mesajlarını okuyamıyorum. Teyit ettirdiğim kadarıyla spoiler kaynıyormuş :D

Zor ayarlarda oynuyorum oyunu. Zor ayarlar ile oynarken zaten pat küt gitmek imkansız gibi bir şey. İkinci oynadığım vakit en zor ayarlarda oynamayı düşünüyorum :D
En zor ayarlarda, ölünce bölüm başlarından başlatma gibi bir durum var demişti arkadaşım. Bahsettiğiniz en zor zorluk seviyesi, arkadaşımın dediği mi?

Zor ayarlarda oynuyorum oyunu. Zor ayarlar ile oynarken zaten pat küt gitmek imkansız gibi bir şey. İkinci oynadığım vakit en zor ayarlarda oynamayı düşünüyorum :D

İyice keyfini çıkarın oyunun, bir daha böyle bir hikayeye sahip olan oyun için TLOU3 beklemek zorunda olabiliriz :D
Yalnız yay kullanmak çok eğlenceli ya. Horizon'da bile yay kullanırken bu kadar zevk almamıştım.

En zor ayarlarda, ölünce bölüm başlarından başlatma gibi bir durum var demişti arkadaşım. Bahsettiğiniz en zor zorluk seviyesi, arkadaşımın dediği mi?
Hayır, normalin bir üstü olan zorluk seviyesi.

İyice keyfini çıkarın oyunun, bir daha böyle bir hikayeye sahip olan oyun için TLOU3 beklemek zorunda olabiliriz :D
Yalnız yay kullanmak çok eğlenceli ya. Horizon'da bile yay kullanırken bu kadar zevk almamıştım.
Eğlenceli olduğu kadar uzak mesafeler için zor ya. Sessiz gitmek için mükemmel silah. Ok bulamadığım zaman kafayı yediğim oluyor. Abby ile arbaleti yeni bulduk. Onun arbaleti aşırı kolay :D

Eğlenceli olduğu kadar uzak mesafeler için zor ya. Sessiz gitmek için mükemmel silah. Ok bulamadığım zaman kafayı yediğim oluyor. Abby ile arbaleti yeni bulduk. Onun arbaleti aşırı kolay :D

İyi eğlenceler size. Her yazışımda spoiler olur belki diye korkuyorum, onun için daha fazla yazmayacağım.
Keyfini çıkarın, iyi eğlenceler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı