Superbox Yeni Paketler

10 Mbps Kullanan ve 4 cihazdan fazla baglanti yapabilen varmi ? bugun Türkcell ile görüşmelerimde bağlanabileceği fakat henüz fiyat bilgilerinin olmadigi sadece tedbir amacli olduğu soylendi.

Ve sizce yazlık vb. saga sola tasimada superbox mu almaliyim yoksa WIFI vinn seklinde bir cihazlardan mi. Sanirim Onlarinda paket ücretlerinde sinirsiz veya benzeri paketler yok Önerileriniz için simdiden teşekkür ederim.

10 Mbps Kullanan ve 4 cihazdan fazla baglanti yapabilen varmi ? bugun Türkcell ile görüşmelerimde bağlanabileceği fakat henüz fiyat bilgilerinin olmadigi sadece tedbir amacli olduğu soylendi.

Ve sizce yazlık vb. saga sola tasimada superbox mu almaliyim yoksa WIFI vinn seklinde bir cihazlardan mi. Sanirim Onlarinda paket ücretlerinde sinirsiz veya benzeri paketler yok Önerileriniz için simdiden teşekkür ederim.
Vınn Wifi kullanmıştım ama Superbox ile kıyaslanmaz, pingi fazla oluyor genelde ve evet sınırsız paketi yok.
10 MPS'lik pakette bir ay içinde 2'den fazla lokasyonda kullanamama, aynı anda 4'ten fazla cihazla bağlanamama, 500 GB upload, 1000 GB download gibi sınırlamalar var sözleşmede. Bir de upload hızı 5 MPS olmuş.
Bunları detaylıca inceleyip geçmek lazım ya da 20 MPS'lik pakete geçin, hem bu sınırlamalar yok 20/10 hızı var ve daha kaliteli modem veriyorlar.

@Menna
Farkı bir forumda bir arakdaş router üzerinden bağlantı yaptığında tek bir cihaz olarak saydığını söyledi. Ay başı faturayı paylaşacağı yazıyordu, eğer faturadan bir değişim söz konusu olmaz ise ben dahil alıp router bağlarım geçerim.

Takip ve sorum olacak...
Kağıthane Gürsel Mahallesine taşınıyorum.
Alt yapı sıkıntısı var. Tüm ISS firmaları sorgulamalarında altyapı olmadığından max. 7-8mbit verebileceklerini söylüyorlar.
Bu fiyata Superbox 10 mbit alayım diyorum.
Fakat gel gelelim en üst kat çatı dublex evim olmasına rağmen telefon her yerde çekmeye biliyor.
(1-Gelip ölçüm yapıp en iyi çeken yeri bulma gibi bi hizmet veriyorlar mı?)
Bir de eğer sadece 4 kişi bağlanabilir şartı varsa sıkıntı olur. Eşimle ben 2 tel + 2 PC + TV kullanıyoruz 5 ediyor zaten... gelen misafir bağlanamayacak. ( 2-Bu durumu superbox'ı dsl modeme bağlayıp tek bir kişi gösterip çözebilen var mı? )

Bu şartlar altında sizce hangisini almalıyım?

Tecrübeli arkadaşlardan dönüşlerini bekliyorum.

edit:imla + ilave

Son düzenleme:
Takip ve sorum olacak...
Kağıthane Gürsel Mahallesine taşınıyorum.
Alt yapı sıkıntısı var. Tüm ISS firmaları sorgulamalarında altyapı olmadığından max. 7-8mbit verebileceklerini söylüyorlar.
Bu fiyata Superbox 10 mbit alayım diyorum.
Fakat gel gelelim en üst kat çatı dublex evim olmasına rağmen telefon her yerde çekmeye biliyor.
(1-Gelip ölçüm yapıp en iyi çeken yeri bulma gibi bi hizmet veriyorlar mı?)
Bir de eğer sadece 4 kişi bağlanabilir şartı varsa sıkıntı olur. Eşimle ben 2 tel + 2 PC + TV kullanıyoruz 5 ediyor zaten... gelen misafir bağlanamayacak. ( 2-Bu durumu superbox'ı dsl modeme bağlayıp tek bir kişi gösterip çözebilen var mı? )

Bu şartlar altında sizce hangisini almalıyım?

Tecrübeli arkadaşlardan dönüşlerini bekliyorum.

edit:imla + ilave
Bende Gürsel Mahallesinde oturuyorum. Türk Telekom 16mbps veriyor. Genelde 12-13mbps alıyorum. Bu arada Gürselin neresinde.

Bende Gürsel Mahallesinde oturuyorum. Türk Telekom 16mbps veriyor. Genelde 12-13mbps alıyorum. Bu arada Gürselin neresinde.

Zeytuni sokak. Gürsel ilk okulun karşısı, muhtarlığın yan sokağı.
Sen neresindeydin?

Superbox desteklemiyormuş bizim orayı. Bir de port yok filan diyorlar. Superonline 8mbite kadar internete başvurdum bakalım artık tuttursak ne ala...

Zeytuni sokak. Gürsel ilk okulun karşısı, muhtarlığın yan sokağı.
Sen neresindeydin?

Superbox desteklemiyormuş bizim orayı. Bir de port yok filan diyorlar. Superonline 8mbite kadar internete başvurdum bakalım artık tuttursak ne ala...
Tempo hotel var. Yanındaki yeşil binada oturuyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı