Superonline 1000 Mbps internet taahhütünde 5 TB indirme maddesi var

Aynı görselde de yazdığı gibi bu kısıtlama, müşterilerin aldıkları hizmeti üçüncü kişilere satmalarını önlemek adına yapılıyor. Biraz katı bir kural ama tahminimce tek nedeni bu.
@Coturismail Mesajımı düzenledim, artık alıntıladığınızdan biraz farklı bir anlam çıkıyor.
Katılıyorum. Hat sahibi gitse 10Mbps olarak daire başına 50TL'ye satsa, 3-4 kişiye hattı sattığıında zaten internetin parası çıkmış oluyor. Tamamıyla 3.şahıs ve ticari kullanımı engellemek için koyulmuş bir madde.

TurkNet GigaFiber hizmetini daha çoğu ile sunamadı ve TurkNet'in müşteri hizmetleri beğenilmiyor genelde bir de iki İSS'nin oyun içerisinde sağladığı ping değerleri de farklı. Superonline bu konuda her zaman en önde olmuştur, TurkNet'in fiyatı da 140 lira cıvarında olması lazım. TurkNet ile uğraşacağıma 100 lira daha fazla vereyim, Superonline geçeyim mantığında bakılıyor.

Bir dönem ben de Superonline kullandım. Gerçekten müşteri hizmetleri harika, sorun yaşadığımda saniyesinde sorun buluyorlardı ancak TurkNet'te böyle değil durum. Bota bağlamışlar, ne zaman isterlerse o zaman dönüyorlar. TurkNet'in bu yüzden tercih edilmediğini düşünüyorum.

Evet Turkcell'in 1000 Mbps limitsiz dediğim ama taahhütnamede indirme yönünde 5TB, yükleme yönünde 500GB kota olarak koyduğu kotaları her ikisini de bitirdim. 😂 Bakalım tek taraflı sözleşme iptali ve cezai, hukusal işlem başlatılacak mı? 😂
Ekran Resmi 2022-07-05 - 08.03.43.png

Son düzenleme:
Evet Turkcell'in 1000 Mbps şimitsiz dediğim ama taahhütnamede indirme yönünde 5TB, yükleme yönünde 500GB kota olarak koyduğu kotaları her ikisini de bitirdim. 😂 Bakalım tek taraflı sözleşme iptali ve cezai, hukusal işlem başlatılacak mı? 😂Eki Görüntüle 1441428
Anladığım kadarıyla kumar oynamayı seviyorsunuz. :)

Anladığım kadarıyla kumar oynamayı seviyorsunuz. :)
Aynen. Eski kumarcılardan bir ben kalmışımdır. 😂

İncelemeye alıyorlarmış. Kötüye kullanım varsa başın dertte.

TurkNet'te böyle bir şey var mı?
Hiç bir şey olmaz. Tek cihaz, tek ip. Herhangi bir parazarlama, ticaret yok. İncelesin. Tek Mac adresi. Hiç bir şey anlamazlar. Ama, ben mahkemeye verdiğimde elektronik imza attırdılar, sözleşme örneği bile vermediler, mail adresime, telefonuma bile göndermediler ki öyle zaten, limitsiz deyip limitli, kotalı internet satıyorlar dediğimde, milleti yanıltıyorlar dediğimde, ben her türlü haklıyım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı