Superonline 200 Mbps'lik paket alınmalı mı?

berkerabi

Decapat
Daha fazla  
TurkNet'ten altyapımı sorgulattığımda 61 Mbps çıkıyor diğer operatörler de öyle şu an Superonline fiber kullanıyorum müşteri hizmetlerini aradım ve altyapımın en son desteklediği hızın 200 Mbps olduğunu söylediler. Pek inandırıcı gelmedi ama 200 Mbps'lik paketi almayı düşünüyorum sizin de yorumlarını almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

Ben de 200 mbs istiyordum, süperonline çalışanları gereksiz dedi, iyi dedim 100mbs paket yaptık. Ama speedtest yaptığım zaman 200/10 hız alıyorum, öneririm.

Evimde Superonline 200 Mbps download paketi kullanıyorum, bu hıza çıkabilmeniz için 5 GHz frekansı ya da Wi-Fi 6'yı destekleyen cihazlarınızın olması gerekiyor. Bunların haricinde kablolu bağlantı ile de bu hızlara çıkabilirsiniz. Bunlar yok ise gereksiz, var ise kesinlikle tavsiye ederim.

Evimde Superonline 200 Mbps download paketi kullanıyorum, bu hıza çıkabilmeniz için 5 GHz frekansı ya da Wi-Fi 6'yı destekleyen cihazlarınızın olması gerekiyor. Bunların haricinde kablolu bağlantı ile de bu hızlara çıkabilirsiniz. Bunlar yok ise gereksiz, var ise kesinlikle tavsiye ederim.

Telefonum Wi-Fi 6'yı desteklemiyor Wi-Fi 5'i destekliyor sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı