Superonline 200 Mbps'lik paket alınmalı mı?

Superonline 200mbps kullanıyorum. Gayet memnunum. Wifi 6 modem önerdiler fakat ben geçmedim desteklenmeyen cihazlar olabiliyor sorun yaşamamak adına. Wifi 5 5ghzde telefonumdan 180mbps görüyorum. 2.4ghzde 100mbps civarı geziyor. Tabi bu ev koşulları ve modeme yakınlığına göre değişir.
Superonline fiber max hız 200mbps değil 1gbps'dir. Söyleyen yanlış söylemiş.

Ben 200 Mbps'lik paketi kullanıyorum. Memnunum ve hiçbir sıkıntım yok. Yalnız, ben bu paketi alıyor olsam da, istemem durumunda Gbps alabileceğim söyleniyor. Buna dikkat edin, ben kapasitemin çok altında bir hız üzerinden hizmet alıyorum ama siz kapasitenin limitinde alacaksanız o zaman deneyim değişebilir.

Superonline 200Mbps kullanıyorum. Gayet memnunum. Wi-Fi 6 modem önerdiler fakat ben geçmedim desteklenmeyen cihazlar olabiliyor sorun yaşamamak adına. Wi-Fi 5 5GHz'de telefonumdan 180Mbps görüyorum. 2.4GHz'de 100Mbps civarı geziyor. Tabi bu ev koşulları ve modeme yakınlığına göre değişir.
Superonline fiber Max hız 200Mbps değil 1Gbps'dir. Söyleyen yanlış söylemiş.

O zaman telefonum desteklemiyorsa Wi-Fi 6 modem almak sıkıntı çıkarır mı?
Ben 200 Mbps'lik paketi kullanıyorum. Memnunum ve hiçbir sıkıntım yok. Yalnız, ben bu paketi alıyor olsam da, istemem durumunda Gbps alabileceğim söyleniyor. Buna dikkat edin, ben kapasitemin çok altında bir hız üzerinden hizmet alıyorum ama siz kapasitenin limitinde alacaksanız o zaman deneyim değişebilir.

Neden daha altında alıyorsunuz.

O zaman telefonum desteklemiyorsa Wi-Fi 6 modem almak sıkıntı çıkarır mı?

Neden daha altında alıyorsunuz.

Dostum telefonun wifi 6 desteklemiyorsa wifi 6 modem takılmasını istersen. Modeme bağlanamazsın.

Arkadaş altında almıyor. Superonline fiber hatlarında portlar 1gbps destekliyor. Arkadaşta benim 1gbps destekleyen hattım var 200mbpslik paket kullanıyorum diyor. Sana 200mbps hattınız var demişler ya. Sınıra sınır paket sorun yaşatabilir demek istemiş. Fakat 200mbps destekleme olayını anlamadım. Yukarıda yazdığım gibi superonline fiber portları 1gbps destekliyor genelde. Tabi oradaki kişiler daha iyi bilir.

Geri
Yukarı