Superonline 3000 TL cayma bedeli istiyor

3500 TL indirim ücreti isteyeceklerini sanmıyorum. Genelde 24 ayın indirim ücretini yansıtıyorlar.
İşin içine modem ücreti girerse değişir.
Modem ve kurulumda giriyor ve yapılan indirimin boyutuna göre de değişiyor tabii istenen miktar. Modemi geri gönderirsen modemin fiyatı düşüyor. Fakat kurulum bir hizmet ve hizmetten yararlandıktan sonra geri dönüşü yok. İndirim bedellerinin de geri dönüşü yok.
Modem Ve Kurulum Yok ortada. Sadece 1 Hafta önce paket yükseltimi yapıldı. Yükseltim dedikleride sadece TV+ ekleyerek 140'dan 259'a çıkardılar..

Modem ve kurulum yok ortada. Sadece 1 hafta önce paket yükseltimi yapıldı. Yükseltim dedikleride sadece TV+ ekleyerek 140'dan 259'a çıkardılar.

Superonline da nasıl modem ücreti yok? Normalde siz çıkış yapana kadar sizden modemin ücretini almazlar şu an verdikleri fiyatta yoksa da sonradan kesiceklerdir. Harici bir modem kullanmanıza da izin vermiyorlar zaten.

Bu ne kazık iştir? İmzaladın sözleşmeyi otur şişeye gibi.

Her işin açığı var. Sök modemi her gün ara müşteri hizmetlerini şikayet et. İşin sonunda siz bize taahhüt ettiğiniz interneti veremiyorsunuz diye bitir sözleşmeni.
Zaten alamıyoruz o hızı. 24 Vermesi gerekirken 17 Veriyor, her seferinde de aradığımızda sinyallerde problem vardı iyileştirme yaptık deniyor. Hala aynısı.

Superonline da nasıl modem ücreti yok? Normalde siz çıkış yapana kadar sizden modemin ücretini almazlar şu an verdikleri fiyatta yoksa da sonradan kesiceklerdir. Harici bir modem kullanmanıza da izin vermiyorlar zaten.
Modem ücreti zaten en başta vermiştik diye hatırlıyorum. Şuan bizden alacakları bir modem ücreti yok. 2020'de girdik superonline'a.

Zaten alamıyoruz o hızı. 24 Vermesi gerekirken 17 Veriyor, her seferinde de aradığımızda sinyallerde problem vardı iyileştirme yaptık deniyor. Hala aynısı.

Siz yapın dediğimi. Yemişim taahhütünü.

Cacık birde adsl kablosunu incelte incelte ek yapa yapa takın, hız 1 mbps alsın kopmalar olsun tadından yenmez. 2-3 saatte bir takarsınız.

Geri
Yukarı