Superonline bilgisayarda yavaş ama telefonda hızlı

Wi-Fi alıcı ne oluyor tam olarak bilmiyorum da :)

Wi-Fi'ı nasıl kullanıyorsun bir Wi-Fi alıcı ile mi anakarttaki Wi-Fi alıcı ile mi Wi-Fi alıcı bunun gibi.

1604310730954.png

1604310755563.png

Not:1. yi ben kullanıyorum ve hiç sıkıntı çekmedim telefon modeme daha yakın olsa bile telefonla aynı hızda oluyor.

Wi-Fi'ı nasıl kullanıyorsun bir Wi-Fi alıcı ile mi anakarttaki Wi-Fi alıcı ile mi Wi-Fi alıcı bunun gibi.

Eki Görüntüle 723355

Eki Görüntüle 723357

Not:1. yi ben kullanıyorum ve hiç sıkıntı çekmedim telefon modeme daha yakın olsa bile telefonla aynı hızda oluyor.
böyle bişey kullanmıyoruz sanırım anakarttaki wifi alıcı ile kullanıyoruz çünkü böyle birşey yok bizde. Şimdi ne yapacağız :(

Galiba biraz eski ben fotoğraftaki 1. yi kullanıyorum çok güzel sorununuzu çözemezseniz tavsiye ederim.
şu an telefondan erişim noktası açık yani telefonun internetini kullanıyorum ama bi sıkıntı yok wifi ye bağlanınca yavaşlıyor wifi alıcı almam lazım sanırım. Teşekkürler yardımınız için.

Şu an telefondan erişim noktası açık yani telefonun internetini kullanıyorum ama bir sıkıntı yok Wi-Fi'ye bağlanınca yavaşlıyor Wi-Fi alıcı almam lazım sanırım. Teşekkürler yardımınız için.

Wi-Fi alıcı alacaksanız ben TP-Link WN722N tavsiye ederim.

Bende de aynı sorun var 90Mbps internetim bilgisayarda 70'e sabitleniyor 2 saattir araştırıyorum fakat hala çözümünü bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı