Superonline mı TurkNet mi?

Berkay T

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i5-13400F
MSI RTX 3080 Gaming Z Trio 10G LHR
Asus PRIME H610M-A D4
Corsair Vengeance RGB RS 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16
Kingston NV2 SNV2S/500G PCI-Express 4.0 500 GB M.2 SSD
NZXT C750 Bronze
Phanteks Eclipse P360A Kasa
Meslek
FEF Matematik
Herkes gibi benim için de çok önemli bir konu. Türk Telekom'dan kazık yemekten bıktım yahu. Direkt konuya geleceğim. Superonline ve TürkNet arasında kaldım. Superonline 50 Mbps hızında limitsiz interneti 130, TürkNet ise klasik paket olan interneti 90 liranın altına bir fiyata sunuyor. Eğer 50 Mbps'in 42-43 veya üstünü alabileceksem ona geçeceğim ama yok, 30 ile 40 arasıysa TürkNet düşünüyorum. Bir de hangi sağlayıcı benim evimde hangi hızı verebilir nasıl test edeceğim bunu da söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben TTNET 50Mbps Limitsiz internete taahhüt bitmemesine rağmen aylık 183 TL fatura ödüyorum. Sen kararını ver :D

Superonline açık ara farkla önerebilirim. Eğer alt yapı varsa 129 TL'ye 100 Mbps olan bir kampanyası mevcut ve ben kullanıyorum.
Turknet mevzusuna gelirsek. Onu da uzun yıllar kullandım ama kesilme olayları çok fazla arkadaşlarım da aynı konudan şikayetçi. Onun dışında benim nefret ettiğim diğer konu ise iptal süreci oldu. Beni oyaladılar ve 50 TL para kesip üstüne "ödeyin yoksa zorla alırız, sıkıntı çıkmasın" gibisinden bir tavırla bana o 50 TL'yi ödettiler. Uğraşmak istemediğim için ödedim ama şunu çıkardım başkasının portunu satan firmalardan extra uzak duracaksın.

Superonline açık ara farkla önerebilirim. Eğer altyapı varsa 129 TL'ye 100 Mbps olan bir kampanyası mevcut ve ben kullanıyorum.
TürkNet mevzusuna gelirsek. Onu da uzun yıllar kullandım ama kesilme olayları çok fazla arkadaşlarım da aynı konudan şikayetçi. Onun dışında benim nefret ettiğim diğer konu ise iptal süreci oldu. Beni oyaladılar ve 50 TL para kesip üstüne "ödeyin yoksa zorla alırız, sıkıntı çıkmasın" gibisinden bir tavırla bana o 50 TL'yi ödettiler. Uğraşmak istemediğim için ödedim ama şunu çıkardım başkasının portunu satan firmalardan extra uzak duracaksın.

129 TL’ye 100 Mbps olan kampanyanın linkini bulabilirsen ya da tam açabilirsen çok iyi olur. Umarım limitsizdir.

Fiber kullanırken Superonline, DSL kullanırken TürkNet kullanıyorum. Aynı şekilde senin alt yapına göre tercih yapabilirsin.

Alt yapım hakkında fikrim yok maalesef nasıl öğrenebilirim? Tek bilgim etrafımda ki arkadaşlarım ile kıyasladığımda en hızlısı benimkisi olduğu.

Ben TTNET 50Mbps limitsiz internete taahhüt bitmemesine rağmen aylık 183 TL fatura ödüyorum. Sen kararını ver :D.

Dostum aynı interneti şu an 120 TL civarında satıyor Türk Telekom senin durum sıkıntılı istersen çık. Ek olarak fiyatını 120 olarak düşünürsen hızı nasıl? Sıkıntısı var mı? Dediğim gibi fiyatını 120 düşün.

Alt yapım hakkında fikrim yok maalesef nasıl öğrenebilirim? Tek bilgim etrafımda ki arkadaşlarım ile kıyasladığımda en hızlısı benimkisi olduğu.

Altyapı sağlayıcıların altyapı sorgulama sayfaları oluyor bazılarını aşağıda paylaşıyorum...

Herkes gibi benim için de çok önemli bir konu. Türk Telekom'dan kazık yemekten bıktım yahu. Direkt konuya geleceğim. Superonline ve TürkNet arasında kaldım. Superonline 50 Mbps hızında limitsiz interneti 130, TürkNet ise klasik paket olan interneti 90 liranın altına bir fiyata sunuyor. Eğer 50 Mbps'in 42-43 veya üstünü alabileceksem ona geçeceğim ama yok, 30 ile 40 arasıysa TürkNet düşünüyorum. Bir de hangi sağlayıcı benim evimde hangi hızı verebilir nasıl test edeceğim bunu da söyler misiniz?
bulunduğun muhit çok önemli süperonline kullanıyorum mahvetti beni bıktım m.hizm. aramaktan
iptal ettirip turksat nete geçecem

Altyapı sağlayıcıların altyapı sorgulama sayfaları oluyor bazılarını aşağıda paylaşıyorum...

Sadece Turkcell böyle bir şey gösterdi. Diğerli sistem hatası dedi. Türk Telekom'da hata bile vermedi 😂.

Dosya Ekleri

• F89C1EB3-5CFE-4949-885E-F5CDBD8C6CE5.jpeg
    F89C1EB3-5CFE-4949-885E-F5CDBD8C6CE5.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 77

Yeni konular

Geri
Yukarı