Superonline sınırsız internetin AKK'lı çıkması

Kotaya dayanılmaz. Kesinlikle 100 Mbps alıp 200GB kota olacağına 35 Mbps sınırsız olsun. Bir tek artısı çevrendekilere hava atabilmektir.
Hocam öyle istiyordum sınırsız lazım bana kota arttılarım dediler ben de bana yetmez sınırsız istiyorum dedim. Sabah 10'da olsa yeter bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle çok iyi. Bu saatten sonra ekip geleceğine emin misin :) Burada hava karardı mı hiç bir kuvvet gönderemez adamları hat bağlatmaya.

Arkadaşlar nasil internet kullaniyorsunuz bilmiyorum ama tüm gün açık bilgisayar ayın 14ü şuan. Yeni sistem topladım. Lol Pubg Overwatch Friday indirdim. Ortalama 12 GB'da hepsine toplam patch geldi. Windows ve programlari kurdum. Daha 90GB olmus.. kalan 110GB'ı nasıl bitircem. Yoğun netflix izleyecesiyim birde. Twitch ve youtubea bakiyorum sürekli ama bitmiyor :) ve hızlı ve ucuz . 35 de denedim 300mb update atamiyor.. ne diyeyim ki zaman önemli bir şey.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2018-08-14-20-04-51.png
    Screenshot_2018-08-14-20-04-51.png
    60 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2018-08-14-20-03-50.png
    Screenshot_2018-08-14-20-03-50.png
    98,4 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar nasil internet kullaniyorsunuz bilmiyorum ama tüm gün açık bilgisayar ayın 14ü şuan. Yeni sistem topladım. Lol Pubg Overwatch Friday indirdim. Ortalama 12 GB'da hepsine toplam patch geldi. Windows ve programlari kurdum. Daha 90GB olmus.. kalan 110GB'ı nasıl bitircem. Yoğun netflix izleyecesiyim birde. Twitch ve youtubea bakiyorum sürekli ama bitmiyor :) ve hızlı ve ucuz . 35 de denedim 300mb update atamiyor.. ne diyeyim ki zaman önemli bir şey.
Google cok yiyor anlamıyorum ki ya.

böyle hocam ÇD.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı