Superonline sınırsız internetin AKK'lı çıkması

@Kadir Özdemir Evde tek kişi kullanmıyoruz interneti. Ayrıca bilgisayarın ne kadar açık kaldığına göre internet kullanımı artmaz herkesin kullanım miktarı farklı.
4 bilgisayar 1 televizyon 4 telefon 1 tablet kullaniliyor. Hadi evdekiler sosyal medya hesaplari haftada 1 film felan aksamdan aksamalarda. Günde 3-4 bölüm dizi bazen haftada 2-3 film izliyorum tum gun oyun oynuyorum acikcasi yetiyor. Spotify açık , youtube da video ve stream izliyorum. Yetiyor usta sizi bilemem. Kimseye 100Mbpsyim diye hava atmiyorum :) 200gb doldurmak bence zor ben telefondaki 3 gb'ı bitiremiyorum daha sizi anlayamadim ne yaptiginizi sadece.

4 bilgisayar 1 televizyon 4 telefon 1 tablet kullaniliyor. Hadi evdekiler sosyal medya hesaplari haftada 1 film felan aksamdan aksamalarda. Günde 3-4 bölüm dizi bazen haftada 2-3 film izliyorum tum gun oyun oynuyorum acikcasi yetiyor. Spotify açık , youtube da video ve stream izliyorum. Yetiyor usta sizi bilemem. Kimseye 100Mbpsyim diye hava atmiyorum :) 200gb doldurmak bence zor ben telefondaki 3 gb'ı bitiremiyorum daha sizi anlayamadim ne yaptiginizi sadece.
Dediğim gibi kişiden kişiye değişir bize yetmez 200GB Kota.

2019'u bekleyeceğiz artık bakalım hangi kazık paketler bizi bekliyor olacak. Ne olurdu yani 100Mbps sınırsız kota 100₺ olsa var ya tadından yenmez :)
Bence gece kullanımları ücretsiz olacak olmalı da. Yoksa nasıl oyun indireceğiz, Steam'den. AKK kalkacak zaten 2019 da. Kotalı düzene geçecekleri bariz belli. Hayatta iyi şeyler pek olmuyor ama ümidimizi yitirmeyelim. Ki sadece kotalı paket yaparlarsa insanlar yine tepki gösterecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı