Superonline sınırsız internetin AKK'lı çıkması

İmzaladığınız bir kağıt var mı? İmzaladıysanız kağıdın üzerinde aylık ne kadar ödeyeceğiniz ve tarife detayları yazması lazım. Orada ne yazıyorsa odur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhüd yaptınız mı?
Bilmiyorum.

Evet imzaladık fakat kağıdı hatırlamıyorum ne yazıyordu ya ama bayide konuştugumuz sınırsızdı. Superbox'dan geçtim çayma bedeli olarak hesaplarsak superbox + 1 aylık kullanım faturası 1000 TL falan hiç olmadı. 100 TL paket önerdiler onu geçiçez yapıcak bir şey yok ekibi bekliyoruz şu an.

İyi geçeler beyler SuperOnline'den VDSL sınırsız internet aldım fakat müşteri hizmetlerini aradıgımda bana paketin 100 GB'dan sonra duracagını söylediler. Ne yapabilirim şimdi bir fikri olan var mi ?
Geçen bende almak için başvurdum aradılar beni aynı paketi bana sundular ama ben kabul etmedim, 1 haftada 100GB bitiriyorum eee ondan sonra ne yapacağım dedim ek paket alabilirsin dedi 200GB 40₺ karşılığında zaten yaklaşık 100₺ paket parası vereceğim 140₺ oluyor. Hızları güzel ama aşırı pahalı geldi bana. 2019 da önümüze serecekleri paketler yavaş yavaş kendini göstermeye başladı.

1.png

AKK'lı paketler

2.png

Son düzenleme:
Paket bilmiyorum ama bana yettiğinden şunu kullanıyorum ; 100Mbps 200GB akk + Telefon + Televizyon : 120 TL ödüyorum. Superonline .

Sakın gidip sınırsız diye 35 Mbps felan alma hem kazık hem yavaş..

Paket bilmiyorum ama bana yettiğinden şunu kullanıyorum ; 100Mbps 200GB akk + Telefon + Televizyon : 120 TL ödüyorum. Superonline .

Bende televizyon alırdım da babam sag olsun Dijitürk aldı :) Ekip gelir 8-9 gibi herhalde ya kuruluma gelen çocukta hata var galiba anlamıyorum şuan kafa durdu.

AKK olduğuna emin misin? Çünkü Superonline'nin sitesinde öyle bir tarife yok. AKK ise büyük ihtimalle eski kullanıcısındır.

2019'u bekleyeceğiz artık bakalım hangi kazık paketler bizi bekliyor olacak. Ne olurdu yani 100Mbps sınırsız kota 100₺ olsa var ya tadından yenmez :)

Yavas internet kullancagina adam akilli kotali al hizli olsun acikcasi. 100Mbps alti gitmiyor bana, azcik frenlersin kendini zaten oyunlar inik paso oyun video film Netflix yapiyorum 160 GB ile kapiyorum ay sonunu.

Eminim eskiyim baya.

Yavas internet kullancagina adam akilli kotali al hizli olsun acikcasi 100Mbps alti gitmiyor bana , azcik frenlersin kendini zaten oyunlar inik paso oyun video film netflix yapiyorum 160 GB ile kapiyorum ay sonunu.
Kotaya dayanılmaz. Kesinlikle 100 Mbps alıp 200GB kota olacağına 35 Mbps sınırsız olsun. Bir tek artısı çevrendekilere hava atabilmektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı