Supplement & Protein Tozu Önerisi

Limosed

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. 5 Aya yakındır fitnessla uğraşıyorum. Vücuduma gerektiği kadar protein alamıyorum ve olabildiğince iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum. 700 TL Bütçe ile hangi kaynakları alabilirim? Ne önerirsiniz? Bu fiyata olabildiğince fazla porsiyon içeren bir ürün istiyorum.

Son dönemde her şey gibi Türkiye'de zaten çok pahalı olan ek besin fiyatları da uçtu. Ayrıca piyasada eskisi gibi marka-çeşit de kalmadı. Supplementler.com'un 2 kg. kendi whey proteini bile 799 TL şu anda. İzole wheyler daha da pahalı tabi. Hardline eskiden yabancı markalara göre çok uygundu. Onun da farkı çok az artık. Hammaddeler ithal olunca anca o kadar yerli oluyor.

Son dönemde her şey gibi Türkiye'de zaten çok pahalı olan ek besin fiyatları da uçtu. Ayrıca piyasada eskisi gibi marka-çeşit de kalmadı. Supplementler.com'un 2 kg. kendi whey proteini bile 799 TL şu anda. İzole wheyler daha da pahalı tabi. Hardline eskiden yabancı markalara göre çok uygundu. Onun da farkı çok az artık. Hammaddeler ithal olunca anca o kadar yerli oluyor.
Ronic markasını önerir misiniz?

Bu bütçeye önerebileceğimiz maksimum şey 1 kilo protein tozu ve vitaminlerdir.

Ronic markasını önerir misiniz?
Hiç denemediğim için bir şey diyemem. Sitesindeki bilgilere baktığımızda Ronic'te kreatin ve glutamin de var. 30 gram proteini 45 gram ile alıyorsunuz. 2270 gram üründen 51 porsiyon çıkıyor. Proteini de %100 whey olarak değil kompleks olarak tercih etmiş. Whey ağırlıklıdır tabi ama yüzdesini bilmiyoruz.

Geri
Yukarı