Suriye'de protestocular Türk bayrağımızı yaktı

Onlar bizim can kardeşimiz Din kardeşimiz Değil mi bakmak vazifemiz sonra elin yahudisi gelip onlara bakıp Müslüman Müslümana sahip çıkmıyor derse ne yaparız.
Yallah ar*bistana çok Müslümanlık istiyorsan.
Ben müslüman değilim, bir çok kişi de değil çok şükür.
Can kardeşimiz değil, senin olabilir ama bizim değil.
Ayrıca elin yahudisini bir yerlerimi yesin.
Elin Yahudisi bize neden Müslüman Müslümana sahip çıkmıyor diyor, İslâmda böyle bir şey de yok halbuki?
Ben bir Müslüman'ın böyle bir şey yapcağını sanmıyorum :).
Onların dini de İslam. Senin dinin bunların dini, bunlardan çıkma bir din.
Öyle Müslüman yapmaz diyerek işten sıyrılamazsınız, bal gibi de yapar :)

Yallah ar*bistana çok Müslüman'lık istiyorsan.
Ben Müslüman değilim, birçok kişi de değil çok şükür.
Elin Yahudisi bize neden Müslüman Müslümana sahip çıkmıyor diyor, İslam'da böyle bir şey de yok halbuki?

Benim ironi yaptığımı anlamayacak kadar safsan sen bilirsin.

Esad'ta anlaşma yapabilecek bir güc veya anlaşma yapsa bile onu uygulayabilecek koruyabilecek bir irade yok ki.

ABD ve Rusya'ya rağmen ne imzalayabilir Esad? YPG-PYD-PKK o bölgede kol gezerken nasıl koruyabilir halkını veya sınırlarını?

Esad kendi halkını bombalayan birisi 10 yıldır ülkesinin yarısı onun yüzünden sürgün hayatı yaşarken sen anlaşma yapılacak ve her şey düzelecek mi sanıyorsun harbi harbi?
Suriye'yi esad mı yönetiyor sizce? ahahaha buna gülerim, dediğiniz ABD ve Rusya yönetiyor zaten? kaynaklar sömürülüyor ve iç denge kurulmasın isteniyor, siz hala sözleşme diyorsunuz, irade diyorsunuz vatan millet diyen Afganistan'da el kaide liderini kim öldürdü? risk yaratıyor diye.

Yallah ar*bistana çok Müslüman'lık istiyorsan.
Ben Müslüman değilim, birçok kişi de değil çok şükür.
Elin Yahudisi bize neden Müslüman Müslümana sahip çıkmıyor diyor, İslam'da böyle bir şey de yok halbuki?

Bana dinde başkasının bayrağını yapmakta sorun yoktur diye bir şey geçiyorsa söyle de bilelim. Ateistlerle tartışmak boş iş zaten çoktan anladım. Dini nasıl yaşadığına bağlı. Böyle araplara da zaten sözde Müslüman diyoruz.

Ne bekliyordunuz ki halep kuşatmasını kırdığı an esadın savaşı kazanacağı belliydi ayrıca Ruslar mükemmel savaştı Suriye'de adam savaşı kazandı istikrarı sağlamak istiyor Türkiye de ösoyu karşısına almak istemiyor çok kötü bir politika yürütüldü Suriye'de. 100-120 yıl önce ne olduysa yine aynısı oldu ve olacaktır. " gezdim cephe cephe bütün çölleri. Türk'e, Türk'ten başka dost bulamadım! "

Yeni konular

Geri
Yukarı