Suriye'de protestocular Türk bayrağımızı yaktı

Bunların soyunu kazımak lazım.

Bana göre mültecilerin gitmesi için Esad devrilmeli diyorum zaten. Esad ile anlaşarak kimseyi geri gönderemeyiz.

Esad sağ iken orada devletin başında iken kimse geriye dönmez. Dövsende dönmez sövsende dönmez...
DÖ-NE-CEK! Gerekirse zorla.

Son düzenleme:
Aldıkları nefes bile fazla ucube herifler.

Samira mülteci yalnız.

Noxus'un ilkesi güçlü olanın her zaman yanlarında yer almasıdır. Ülkeye katkısı olanlar tutulacak (ki öyle mültecilerin var olduğunu sanmıyorum, olsa da çok nadirdir) geri kalanlar sürülecek.

Noxus'un ilkesi güçlü olanın her zaman yanlarında yer almasıdır. Ülkeye katkısı olanlar tutulacak (ki öyle mültecilerin var olduğunu sanmıyorum, olsa da çok nadirdir) geri kalanlar sürülecek.

Aynı zamanda trifarix kurulacak ve başta bir adam yerine üç adam olacak. Böylelikle biri hataya ve gaflete düşünce diğerleri müdahale edecek.

Türkiye'nin gelecek yıllarında berbat bir yönetim elbet gelecek ama umarım bir daha siyasal islam iktidarı gelmez.

Rejim ile masaya oturmak şart. Rusya ABD bizim dengimiz değil neden onunla anlaşmaya çalışıyoruz? Zaten verdikleri hiçbir sözü tutmadılar.

Ben bunları kardesim kabul etmiyorum şerefsizler bakmış sınır açık fırsattan istifade girmişler içeri ben suriyelilere laf etmiyorum 20 yaşında işiz torbacı tecavüzcü annesi pis insanlara sövüp sayıyıyorum yoksa çok gördüm eli yüzü düzgün bir işte çalışan 5 çocuğu gecindiren baba Yiğit'ler.

Ama buradaki annesi pisler neye isyan ediyorlar anlamadım sizin hükümetiniz sorununu biz çözüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı