Suriyelileri dövmek suç mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevindirici haber. Şu an ikisi de evimin 35 - 40 metre ilerisin de oturuyorlar. Bu sefer 4 kişiler, Tek başıma gitmem güvenli olur mu?
Hiç sanmam. Kesin üzerlerinde bir şey vardır. Boşver bu akşamı, geceni mahvetme hiç. Bir şey yaparlarsa sen de yaparsın.

Sevindirici haber. Şu an ikisi de evimin 35 - 40 metre ilerisin de oturuyorlar. Bu sefer 4 kişiler, Tek başıma gitmem güvenli olur mu?
Aman tek gitmeyin onlar 4 kişiler ama bi anda 100 kişide olabilirler. :D

Dostum insan gibi olmayanları bende koymuyorum. Tekrar ediyorum Suriyelilerin büyük çoğunluğu edepsiz, pis, kıymet bilmez, saygısız insanlar da olsa düzgün bir küçük kısım var. Büyük kısım kötü diye küçük kısımada aynısı demek ne kadar doğru ?

Yanlış mesajı alıntı yapmışım da şimdi düzelttim. Ayrıca kurunun yanında yaş da yanar.

1. Ülkeden gitmeyecekler
2. Bence 80 milyon sokağa çıkıp bunları imha etmeliyiz ne de olsa 80 milyonu hapise atamazlar değil mi?
Karakola gidersin de oradaki elemanların siyasi görüşlerine göre değişir seni salıp salmayacakları.
Bu başlıktaki en doğru yorum.

Bir suriyeli bu kadar mı s*lak olur ya? 4 kişi oturuyorlar şu an m*l gibi, çok gidesim var yaa. Üstlerinin dolu olduğunu sanmam, daha doğru düzgün kıyafetleri yok, bıçağa mı para verecekler? Gideyim mi? Gitmeyim mi? Sizce?

Yanlış mesajı alıntı yapmışım da şimdi düzelttim. Ayrıca kurunun yanında yaş da yanar.
Anlayamıyorum seni yahu. Düzgün olan insanlara sırf diğer pis insanların yaptıkları yüzünden insan değil demek mantıklı bir şey değil. Diğerleri insan olmayabilir. Ama Suriyeli denilen insanların içinde gerçekten çok iyi kalpli insanlar da var. Ekmeğinin peşinde olan insanlar da var onları böyle hakaretlere boğmak doğru değil.

Kanun açısından suç ama başka bir işe yaramadıkları için onlara iş imkanı olarak bu sunulabilir canlı kum torbası olsunlar 😀
Nasıl dayanıklı mı bari🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir suriyeli bu kadar mı s*lak olur ya? 4 kişi oturuyorlar şu an m*l gibi, çok gidesim var yaa. Üstlerinin dolu olduğunu sanmam, daha doğru düzgün kıyafetleri yok, bıçağa mı para verecekler? Gideyim mi? Gitmeyim mi? Sizce?
Onlar gibilerin sağı solu belli olmaz hocam. Gitmeyin akşamınız boşu boşuna bozulmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı