Survival oyunu için fikrinizi alabilir miyim?

Makaleler
3
Herkese günaydın, adım Ekin. 15 yaşındayım ve Türkiye'de oyun yapımcısı az olduğundan oyun sektörüne girdim, yapacağım oyun survival oyunu. Sizden ricam bir survival oyunundan ne istersiniz, bunu belirtir misiniz?

Size söz veriyorum ki kullanıcıları her zaman dinleyeceğim.
Bu yaz bitiminde Technopat Sosyal 'de bir konu paylaşacağım ve burada sizlere oyunun fragmanını ve görüntülerini paylaşacağım.

Kendinize iyi bakın.😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese günaydın, adım Ekin. 15 yaşındayım ve Türkiye'de oyun yapımcısı az olduğundan oyun sektörüne girdim, yapacağım oyun survival oyunu. Sizden ricam bir survival oyunundan ne istersiniz, bunu belirtir misiniz?

Size söz veriyorum ki kullanıcıları her zaman dinleyeceğim.
Bu yaz bitiminde Technopat Sosyal 'de bir konu paylaşacağım ve burada sizlere oyunun fragmanını ve görüntülerini paylaşacağım.

Kendinize iyi bakın.😀
Başarılar.

Büyük bir harita. Sinematik ne kadar az olursa o kadar iyi benim için. Toplanacak malzemeler aşırıya kaçmayacak Witcher gibi. Yani basit ama büyük bir harita. Düşman olacaksa çeşitlilik. Görsel açıdan manzara noktaları. En önemlisi sıkmayacak.

Büyük harita ve koşan mutantlar. :D Bir de çekmeceler ve kapılar elimizle fareyi çekerek açılsın gerçekçi olsun. :D Ve insan topluluğunun olduğu bir güvenli base alanı olsun etrafı çevrili. Baseden bir grup dışarı çıkarak mutantlarla savaşarak baseye erzak getirme yada farklı şeyler vb. Güzel şeyler çıkar aslında. Ve karakterlerin koşu hızları yüksek olsun şuan günümüzdeki oyunlarda shifte basıyoruz ama adam koşmuyor tempolu yürüyor diyebiliriz.

Öncelikle yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
1.) Harita büyük olacak.
2.) Toplanabilir malzeme çeşitli olacak.
3.) Çevre ile etkileşim fazla olacak.

Ek:
Adalar arası seyahat olacak.
Okyanustaki hayvan çeşitliliği fazla olacak.

Not: Çekmece fiziği için elimden geleni yapacağım.

Oyun şu anlık adada geçer gibi oldu. Bu iyi mi? Buradan devam edeyim mi dostlar?
Birde hikaye kısmı için bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
1.) Harita büyük olacak.
2.) Toplanabilir malzeme çeşitli olacak.
3.) Çevre ile etkileşim fazla olacak.

Ek:
Adalar arası seyahat olacak.
Okyanustaki hayvan çeşitliliği fazla olacak.

Not: Çekmece fiziği için elimden geleni yapacağım.

Oyun şu anlık adada geçer gibi oldu. Bu iyi mi? Buradan devam edeyim mi dostlar?
Birde hikaye kısmı için bir öneriniz var mı?
çok güzel başarılar dilerim
hikaye de bana kalırsa insanı cezbeden bi yanı olmalı gerçekçi olmalı ve kesinlikle üstünkörü olmamalı

Geri
Yukarı