Survivor Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olması

Yarışmanın konseptindeki hatayı izleyiciye yüklemek :) Yarışmanın amacı istatistik kasanların 1. olması olsaydı oylama sistemi olmazdı zaten. Oylama sistemi yapılıyorsa da çıkana saygı göstermeniz yeterlidir bence. Herhangi bir tarafın destekçisi değilim. Hiç izlemem de zaten. Bana hitap etmiyor ve saçma buluyorum. Ama saçma sapan fikirler oluşturup arkasından "Z kuşağı abiğğğ yiaa" ile kapanışı yapmanız epey komiğime geldi :) Yaşınızı da merak etmedim değil hani :p

Sürekli ağlayan mızmızlanan birinin şampiyon olması iyi olmadı hak etmedi.
Gözü kapalı adem şampiyon olur dedim ama nisa oldu. Demek ki survivor ergen kitleden para yürütüyor bunu anladım.

Sürekli ağlayan mızmızlanan birinin şampiyon olması iyi olmadı hak etmedi.
Gözü kapalı adem şampiyon olur dedim ama nisa oldu. Demek ki survivor ergen kitleden para yürütüyor bunu anladım.
Kime ne? Yarışmanın konsepti oylama üzerine? Bir toplulukta bir seçim yapıldığında %50,1 oyu bile alan baskın görüş olur. Bahsi geçen yarışmacı da SMS oylamasında daha fazla oy almış hepsi bu. Hak etme üzerine bir yarışma olsaydı zaten oylama sistemi olmazdı. Yarışmacılar oylama sistemi olduğunu bilmeden mi katıldılar?

Z kuşağı doğru düzgün izlemiyor ki programı. İnternet kotasından 1000 SMS hakkım vardı boşa gidiyordu attım diyen insanlar Z kuşağı değildir muhtemelen.
Onun haricinde konu hakkında fikrim yok. Hiç izlemedim.

Geri
Yukarı