Çözüldü Sven CO-OP ile Half-Life: Opposing Force oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Evet oynayabilirsiniz Opposing Force'u satın almalısınız aldıktan sonra oyun dosyalarını yüklemeniz lazım bunun için steamde tutorial mevcuttu bulursam atacağım, Opposing Force'u arkadaşınla beraber bitirdikten sonra iade edebilirsin.

Opposing Force'u aldıktan sonra C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sven Co-op\svencoop bu klasör konumunda Install_OpFor_Support.bat bunu çalıştırmalısınız
tamam hocam teşekkürler :)

Hocam peki bir şey soracağım bu konu hakkında çok soru sordum özür dilerim mesela şey örneğin oppossing Force oyununu korsan bir şekilde indirdik sonra bu dediklerinizi yaptım olma ihtimalı var mı?
Olmaz maalesef bende deneyeyim dedim orijinalini satin almak gerekiyor

Olmaz maalesef bende deneyeyim dedim orijinalini satin almak gerekiyor
hmm anladım teşekkür ederim :)

Evet oynayabilirsiniz Opposing Force'u satın almalısınız aldıktan sonra oyun dosyalarını yüklemeniz lazım bunun için Steam'de tutorial mevcuttu bulursam atacağım, Opposing Force'u arkadaşınla beraber bitirdikten sonra iade edebilirsin.

Opposing Force'u aldıktan sonra C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Sven Co-op\svencoop bu klasör konumunda Install_OpFor_Support.bat bunu çalıştırmalısınız

Hocam tekrardan acil yardımınıza ihtiyacım var :) şey peki Half-Life Decay Online oynanıyor mu gene sven CO-OP üzerinden

Son düzenleme:

Geri
Yukarı