"System Service Exception" Mavi Ekran Hatası

endery13

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Uçak Bakım
Ekran kartı sürücüsüyle ilgili 3 sürüm önceye kadar gittim, denedim 3 tane işletim sistemi değiştirdim, kafayı sıyırdım. Fazla uzatmadan direkt size sunuyorum dosyaları.

Yeni klasör.rar

W10'da CD'siz bunu yapmam mümkün mü acaba? Bu arada yaklaşık 14 saattir mavi ekran yok ama bilgisayar kitleniyor ve mecburen reset atmak zorunda kalıyorum.

Bugün ekran kartı sürümü güncelledim, belki düzelir diye yine sonuç alamadım tekrar mavi ekran veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an CD'siz denedim ve hata verdi.
Hatanın resmini sizinle paylaşayım:

WhatsApp Image 2017-01-29 at 21.19.50.jpeg

Sen yine USB ile temiz kurulum yap sistemin yeni ise Harddisk ve ya SSD'yi GPT biçimine dönüştürüp
UEFI kurulum yaparsan yararına olacaktır. Format atmak istemiyorsan onarmadan başka çaren yok :(

Şu ana kadar zaten hep UEFI kurdum da kurduğum işletim sistemleri orijinal değildi bununla mı alakalı acaba?

MBR mi? Ben hep GPT yapıyordum, bununla mı alakalı acaba?

Bende GPT yapıyorum zaten, tamam ama aynı sistem dizüstünde hiçbir sıkıntı vermiyorken masaüstünde vermesi çok ilginç değil mi?

Orijinal işletim sistemi kuracağım masaüstüne mecburen, bir de öyle deneyeyim.

Muhtemelen orijinal olmadığı içindir. Sonuçta orijinal ürünlerde güncelleme desteği mevcut sen bundan tam yararlanamazsın.

Yanlış yazmışım GPT olacak. UEFI kurulum için GPT şart zaten.
Ben de ondan şaşırdım :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı