Çözüldü SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M_3min

Decapat
Herkese merhabalar. Bu benim ilk girdim. Dalgınlık sebebiyle internetten indirdiğim bir dosyayı virüs taraması yapmadan kurdum ve masaüstüm farklı farklı iconlar ile dolmuştu. Virüs. Bir virüs programı aldım, ve silebildiğimi sildim diye zannediyorum. Ama o günden sonra bilgisayarım hiç eskisi gibi olmadı.15 sn de açılan bilgisayarın açılma hızı 2-3 dk bulduğu oluyordu. Ve bilgisayar açılırken sanki MS-Dos da birkaç sn bekleyip Bios ekranına atıyordu. Değişiklik yapmadan çıkıyorum ama tekrar açılırken bios ekranına geri dönüyordu. Bütün harddiskleri yedekledikten sonra bu sitenin videolarını izleyerek tekrar format atıp temiz kurulum yaptım. Formattan 1 gün sonra, bilgisayarı kullanırken aniden mavi ekran çıktı

"System_Service_Exception" hatası aldım ve yeniden açılırken beni tekrar biosa attı. Çok uzatmadan liste halinde format attıktan sonra bilgisayarımdaki sorunları listelemek istiyorum:

1-(Herzaman değil)Açılırken Ms-Dos ekranında birkaç sn bekleyip biosa atıyor. Ve tekrar başlatmama rağmen biosa geri dönüyor.

2-System_Service_Exception hatası aldım ve minidump dosyası aşağıda.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese iyi akşamlar.

Minidump

Çözüm
Bilgisayarcıya gitmeden yapmanız lazımdı zaten çözülecek sorunlardı.

İşler birikince acele etmem gerekti. Bilgisayarımı 2 gündür kullanıyorum, stabil çalışıyor. Çözüm için;

1-BIOS'u tamamen güncelledim.
2-Harddisk kablolarını değiştirdim.

Şu anda problemim çözüldü. Teşekkür ederim.
Bilgisayarcıya gitmeden yapmanız lazımdı zaten çözülecek sorunlardı.

İşler birikince acele etmem gerekti. Bilgisayarımı 2 gündür kullanıyorum, stabil çalışıyor. Çözüm için;

1-BIOS'u tamamen güncelledim.
2-Harddisk kablolarını değiştirdim.

Şu anda problemim çözüldü. Teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı