Taahhüt bittikten sonra üyelik nasıl sonlandırılır?

Shalashaskaa861

Hectopat
Vodafone net kullanıyorum. Taahhüdüm 29.05.2022 tarihinde bitecek. Bittikten sonra TurkNet'e geçmek istiyorum. Taahhüt bittikten sonra nasıl bir yol izlemeliyim? TurkNet'e başvurunca otomatik onlar sonlandırıyor mu yoksa kendim gidip mi sonlandıracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone net kullanıyorum. Taahhüdüm 29.05.2022 tarihinde bitecek. Bittikten sonra TurkNet'e geçmek istiyorum. Taahhüt bittikten sonra nasıl bir yol izlemeliyim? TurkNet'e başvurunca otomatik onlar sonlandırıyor mu yoksa kendim gidip mi sonlandıracağım?
Şu an aldığınız hizmeti direkt ISS taşıma churn yöntemi ile geçiş ile Türknet'e taşırsanız onlar sizin adınıza bütün işlemi hallediyor. Kurulum bedeli vs de gelmeden direkt modeminizde girmeniz gereken kullanıcı adı ve şifre bilgilerini gönderecekler.

Feshetmenize gerek yok bu durumda.

Gelelim uygunluk konusuna. Alacağınız hizmeti ne denli verimlilikle alacaksınız?

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş.

Altyapı durumunuzu sorgulayabilir misiniz?

a. Eğer VDSL port varsa ADSL/VDSL kullandığınız abonelikte herhangi bir sıkıntı yaşamadan geçişiniz yapılacakır.
b. Eğer VDSL port yok ama sizin Vodafone'da aldığınız hizmet VDSL ise sorun yok. VDSL portunuz ile geçiş yapılır.
c. Eğer ADSL kullanıyorsanız, VDSL hızlarına ulaşmak istiyorsanız ama sorgulamada VDSL port yok şeklinde çıktıysa VDSL hizmet alamazsınız.

C, en kötü senaryoda başvurmanız gereken merciler olacak VDSL portu istemek için.
Bu sayfa gayet özenle hazırlanmış bir rehber sunuyor.

fgfgfgf.PNG

Bu şekilde sonuçlar. İyi mi ?

VDSL port sorunu yaşamayacaksınız. Taahhütünüzün son ayında cezasız çıkış oluyor diye biliyorum. Vodafone'u arayıp sorabilirsiniz. Taahhütsüz bedelden fatura çıkarmasınlar size diye söylemek istedim.

Okuduğuma göre insanlar son 1 hafta kala geçiş yapın 1 hafta işlemler sürüyor zaten falan demişler.
Eki Görüntüle 1356617
Bu şekilde sonuçlar. İyi mi?

Saha dolabıma kadar fiber geliyor fiber kullanabilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı