Taciz ile suçlandım

Benzer bir durumun 3-4 katını yaşadım ilçenin belki yarısında adım çıktı ilk zamanlar sokağa çıktığımda şaşkın şaşkın bakanlar, görünce yumruğunu sıkanlar, arkadaş ortamında istenmediğini hissetmek...

Şu an ne hissediyorsun bilemem ben olayı yaşadığım aralıkta çoğu kez ciddi ciddi intiharı düşündüm çok fazla kilo verdim öyle ki miğdem sırtıma yapışmıştı sırtım İP ince olmuştu.

Sana tafsiyem aileni okula çağır ya da bir şekilde kızın ailesine ulaşıp durumu izah et ben başlarda söylenir dururlar dedim ama neredeyse başıma gelmeyen kalmamıştı.

Aynı konuyu kaç kere daha açacaksınız acaba?

Konuyu sadece bir kere açtım. 24 sayfa mesaj olduğunu görebilirsiniz her bir mesaj da konu tekrar güncel konulara düşüyor :) Fazladan açma gibi bir durum olsa zaten çoktan forumdan banlanmıştım.

Hocam son durum nedir acaba?

Uzun süredir durumu sorduğunuz ve beni merak ettiğiniz için teşekkür ederim. Durum hala aynı kız bunu insanlara itiraf etmesine rağmen insanların benden soğuması geçmedi. Fakat artık lisede bir sorun olmayacağını düşünüyorum sadece bu yaz biraz sıkıcı olacak sanırım.

Hocam bende böyle bir olayla karşılanmıştır 1 2 ay önce. Ben sınıfta yatarken bir çocuk kıza vurmuş ben olayı tam olarak görmedim sonra kız sınıftan çıktı müdüre gitmiş yalan yanlış şekilde anlatmış son dersin ortasında 7 kişi o çocuk dahil müdürün yanına çağrıldık olayı bizden hiç dinlemeden bizi ensemizden tutup hava kaldırdı (biz kızı sıkıştırıp dövmüsüz) sonra kız yalan söylediğini kabul etse de biz disiplin kuruluna çağrildik ve okuldan atılmamızı istediler sonra kınama cezası aldık normalde derslerimde başarılıyım (ort:88.4549) o kız yüzünden belge alamıyorum bence hocam hakkınızı arayın.

Adınıza üzüldüm, geçmiş olsun.

Benzer bir durumun 3-4 katını yaşadım ilçenin belki yarısında adım çıktı ilk zamanlar sokağa çıktığımda şaşkın şaşkın bakanlar, görünce yumruğunu sıkanlar, arkadaş ortamında istenmediğini hissetmek...

Şu an ne hissediyorsun bilemem ben olayı yaşadığım aralıkta çoğu kez ciddi ciddi intiharı düşündüm çok fazla kilo verdim öyle ki miğdem sırtıma yapışmıştı sırtım IP ince olmuştu.

Sana tafsiyem aileni okula çağır ya da bir şekilde kızın ailesine ulaşıp durumu izah et ben başlarda söylenir dururlar dedim ama neredeyse başıma gelmeyen kalmamıştı.

Kızın ailesine ulaşmamıza rağmen kıza en fazla bağırıp çağırdılar sanırım. Okul idareside herhangi bir şey yapmadı ve zaten kız bu durumu itiraf etti o yüzden artık bir derdim kalmadı sanırım. İstediğim lise ile tam olarak aynı seviye olan başka bir mahalledeki bir liseye gideceğim. Ailemle bu durumu da konuştum dava konusunu kesinlikle istemiyorlar fakat o liseye servis ile gideceğim ve çevre baştan aşağı değişeceği için çok bir problem kalmayacak. İnsanların gerçek yüzlerini görmüş oldum. Az ama öz sözü şu an benim için tam uygun bir söz.

Son düzenleme:
Lan olm daha ortaokullusunuz ne tacizi ? 14 yaşında falansiniz lan daha git annen babanla konuş bunlari internete yazacağına.

Lan olm daha ortaokullusunuz ne tacizi ? 14 yaşında falansiniz lan daha git annen babanla konuş bunlari internete yazacağına.
Derdin toksiklik yapmak falan mı ? Annemle babamla konuşmadığımı nerden çıkardın ?
Liseye gidiyor hocam ne ortaokulu?
Liseye geçtim demiştim hocam daha yeni geçtim hala daha ortaokullu sayılırım sanırım

Adam karne günü demiş gidecegim lise demiş ben mi yanlis okuyorum abi
Ben yanlış okumuşum hocam😃

Hocalarım bence artık bu konu kapansın
Derdin toksiklik yapmak falan mı ? Annemle babamla konuşmadığımı nerden çıkardın ?

Liseye geçtim demiştim hocam daha yeni geçtim hala daha ortaokullu sayılırım sanırım
Sizde uygun görüyorsanız

Adam karne günü demiş gidecegim lise demiş ben mi yanlış okuyorum abi

Doğru okumuşsun fakat bu yaşta tecavüze teşebbüs etti diyen insanlar var, okulumuzun bahçesinde kullanılmış prezervatif bile bulundu. Bundan sonra düşünceniz değişmiştir sanırım. Bölgedeki insanlar size garip gelmiş olabilir bu yüzden yazmış olabilirsiniz fakat bunlar gerçek.

Ben yanlış okumuşum hocam😃

Hocalarım bence artık bu konu kapansın

Sizde uygun görüyorsanız

Hocam zaten ortalama 10 sayfa önce konu kapansın demiştim fakat konu sürekli güncele düştüğünden insanlar ilk mesajı gördükten sonra yazıyor bazı kişiler konunun sayfa sayısını görmemiş olmalı ki konuyu kaçıncı açışın diye bile sormuş :D

Tekrardan merhaba konu burada bitiyor sizden almam gereken abi/arkadaş tavsiyelerini aldım kalanını zaman gösterecek. Öncelikle bana zamanınızı harcadığınız için teşekkür ederim en fazla 5 kişi yazar diyordum ve şu an ekranda gördüğüm şey 150ye yakın mesajın yazıldığı ve iki bin kişinin gördüğü. Tekrardan herkese teşekkürler tavsiyeleriniz için minnettarım.

Hocam ben konuyu Roblox oy asiye 1 saat dinleyerek okudum gerçekten kendimi olayın içinde hissettim Allah yardımcınız olsun inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı