Takdir alabilmek için devamsızlık sınırı nedir?

Mando9098

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
Özürsüz devamsızlıgın 5 gün geçmemesi gerekitğini hatırlıyorum, şu anda herhangi bir hocama sorma durumum yok. Devamsızlık sınırda 5 gün, bunu özürlüye geçirmem daha mı mantıklı olur yoksa 5 gün olsa da alır mıyım? Not: Notlarım ve sınavlarım takdir almaya yetiyor.

Özürsüz devamsızlıgın 5 gün geçmemesi gerekitğini hatırlıyorum, şu anda herhangi bir hocama sorma durumum yok. Devamsızlık sınırda 5 gün, bunu özürlüye geçirmem daha mı mantıklı olur yoksa 5 gün olsa da alır mıyım? Not: Notlarım ve sınavlarım takdir almaya yetiyor.

5 ve üzeri özürsüz devamsızlığınız olursa belge alamıyorsunuz. Yani 5 gün özürsüz devamsızlığınız varsa belge alamazsınız. Ayrıca özürsüz devamsızlığı özürlüye çeviremiyorsunuz. Böyle bir hak kimsenin yok ve yapıldığı tespit edilirse MEB tarafından soruşturma açılır.

Acaba şu okul devamsızlıkları, ders notları, nasıl sınıfta kalınır gibi bir konu mu açsak? Hem bu tür konular azalır hemde bu başlıklar altında kesin cevaplar olur. (Konu sahibi için demiyorum her ay oluyor bu konular)

Acaba şu okul devamsızlıkları, ders notları, nasıl sınıfta kalınır gibi bir konu mu açsak? Hem bu tür konular azalır hem de bu başlıklar altında kesin cevaplar olur. (konu sahibi için demiyorum her ay oluyor bu konular)

Açılsa bile bulup okumuyorlar. Boy konularında yine aynısı geçerli rehberleri falan var sosyal üzerinde fakat linkini paylaşanı daha görmedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı