Tank palet fabrikasının özelleştirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben fikirlerimi özgürce söyleyemiyorum ki burda. Söylesem ya Silivri'ye giderim ya da sınırsız ban yerim. Yönetim ekibinde aklı başında insanlar var. Önce yazdıklarıma hak verip beğenirler sonra sınırsız banı yapıştırırlar. 😁 1'e 10 kapışabilirim o zihniyetle ama işte ortam müsait değil. Bizde eğlence ve mizaha vuruyoruz o yüzden. 😛

Yok dostum onları kimse uyandıramaz. Kış uykusuna yatmış ''ayular''. Bıraktım ben o işleri artık sadace mizah yapıyorum.

Ben fikirlerimi özgürce söyleyemiyorum ki burda. Söylesem ya Silivri'ye giderim ya da sınırsız ban yerim. Yönetim ekibinde aklı başında insanlar var. Önce yazdıklarıma hak verip beğenirler sonra sınırsız banı yapıştırırlar. [emoji16] 1'e 10 kapışabilirim o zihniyetle ama işte ortam müsait değil. Bizde eğlence ve mizaha vuruyoruz o yüzden. [emoji14]
Bu iktidardan kurtulana kadar yapcak bir şey yok yine burda azda olsa konuşabiliyoruz.Bu insanlara nedersen de uyanmıyolarda bazıları çok derin uyumuyo şansımızı deniyoruz.iyi forumlar

Benim amacım burda siyaset konuşmak değildi ama tek merak ettiğim, bu kararı alan kişiyi yani Cumhurbaşkanını destekleyenlerin düşünceleriydi. Bakıyorum bir tane akpli gelipte bir şey demedi yada diyemedi, oysaki her kararı her zaman haklı olduğunu söylerler ve bunu insanlara kabul ettirebilmek için her şeyi mubah olarak görürler. Hayret kimse gelipte bizi hainlikle, pkklı olmakla, fetöcülükle suçlamadılar :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı