Tanrı Aşkına, Technopat'a Kim Saldırıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırsam forumda ilk konusunu açıpta, tek konuda 10'larca uyarı alan sinirli bir kullanıcı attı DDoS'u. Aynısını bende yaşamıştım çünkü :D Ama bu forum sayesinde yazım kurallarına çok hakim oldum helal olsun, yazım kurallarını okulda böyle öğrenemedim. TDK ile 1vs1 atabilirim. Herkes'i herkez yazan,Virgül'ün varlığından bihaber olan ben şimdi yazım kurallarına uygun olarak yazıyorum. Yazım yanlışı yapınca kendimi psikolojik olarak rahatsız hissediyorum artık, bu forum bozdu beni. Recep Baltaş'a dava açacağım.
Hocam virgülden sonra küçük harf lütfen. :)

Site kafayı yedi resmen, hesabımdan kendi kendine çıkış yapıyor ve bunlar geliyor ekrana.
2wtrf.png
wtf.png

Arkadaşlar merhaba, bu hafta sonu epey bir veritabanı işlemi gerçekleştirdik. Sitemiz 2011'de kurulduğundan dolayı veritbanı motoru eski MyISAM tabanlı idi. Bunu InnoDB'ye çevirdik ve bu işlem epey bir zaman aldı. Bu yüzden yavaşlama oldu, özür dileriz.

Sunucumuz da pek güncel değil. Bu hafta yeni ASUS E500 G5 sunucumuz gelecek. İçerisine 9900K takıp yeni sunucu olarak kullanmaya başlayacağız.

Yavaşlamaların farkındayız ve sürekli takip ediyoruz.

Bugün meydana gelen yavaşlama saldırı kaynaklı idi. Müdahale ettik ve şu anda hızlandı site.

Daima en güncel teknolojileri takip edip sunucuda anında devreye sokuyoruz. 2020'de de yeni sunucu ile hız sorunlarını ortadan kaldıracağız.

Bu esnada trafiğimizin de inanılmaz arttığını belirtelim. Artık günde 200.000 ziyaretçiye hizmet vermeye başladık. Sunucu yükseltmesi şart oldu.

Şimdi döner bıçağını çekip dalacam yeminle🤣 Bu ne ya kaç gündür resmen site can çekişiyor. Toplanın gidiyoruz😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cerrahpaşa mı neresi bu saldırının kaynağı😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı