Tanrı nasıl ezelidir?

Marilyn Manson? Amerikalı bir metal grubunun kurucusu ve şarkı yazarı. 😄
Sunacak argüman kalmayınca profil fotoğraflarından ilerlemek 21. yüzyıl komedisi sanırım. 🤣
Sana laf atan olmadı! Adını bende biliyorum. Hayranı olduğunuz şeylerin ne haltlar yediğini bilin. Tabi evinde tecavüz odası bulunan bir kişiyi normal kabul ediyorsanız bilemem.

Çok komik! Önce profil fotoğrafı olarak koyduğun o "şey" in ne olduğunu öğren. 😏
Kendisi Marilyn Manson isimli bir şarkıcı. Kendi adını taşıyan bir metal grubu var. Kendisini çok severim. Sesi çok iyi. Belki dinlemek istersin, bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Materyalizm çökertildi de haberimiz mi yok?
Ancak idealizmi çökertirler, materyalizm pek mümkün değil.

Sana laf atan olmadı! Adını bende biliyorum. Hayranı olduğunuz şeylerin ne haltlar yediğini bilin. Tabi evinde tecavüz odası bulunan bir kişiyi normal kabul ediyorsanız bilemem.
Adamın çocukluğu iyi geçmedi. Psikolojik sorunları var. Evinde tecavüz odası olduğuna dair bir kanıt sunarsanız değerlendiririz.

Hapisteyken yalnızlıktan eşyalarıyla konuşmaya başlamış. Bu da deli olduğunu gösterir.

Hapisteyken yalnızlıktan eşyalarıyla konuşmaya başlamış. Bu da deli olduğunu gösterir.
Hocam lütfen ön yargıyla yaklaşmayın. Adam hapishanede kendi kendine konuştu diye hemen deli ilan etmeyin. "Mübarek soba, benim teessüratımı ve tazarruatımı dinleyen tek ve menfaatli arkadaşım bana haber veriyor..." Sobayı arkadaş ilan edip, onu konuşturan birine nasıl itimat edilebilir? | Sorularla Risale
Hem burada neden öyle bir şey yaptığını açıklıyor. Bediüzzaman Said Nursi kimdir, hayatı hakkında bilgi verir misiniz? | Sorularla İslamiyet
Burada da hayatını anlatıyor. Deli olsa direkt tımarhaneye alıverirlerdi o kadar mahkeme ile uğraşacaklarına.

Ben hayranı mıymışım? Çok komik olmaya başladın ve cevap dahi veremediğin için insanların takip ettiği kişiler üzerinden konuşmaya başladın. Görmezden gelme tuşu tam bu an için var :)

Kendisi Marilyn Manson isimli bir şarkıcı. Kendi adını taşıyan bir metal grubu var. Kendisini çok severim. Sesi çok iyi. Belki dinlemek istersin, bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ancak idealizmi çökertirler, materyalizm pek mümkün değil.
Gerek yok arada bir doz yetiyor.
Ben hayranı mıymışım? Çok komik olmaya başladın ve cevap dahi veremediğin için insanların takip ettiği kişiler üzerinden konuşmaya başladın. Görmezden gelme tuşu tam bu an için var :)
Memnun olurum. Hatta senden önce ben basayım o tuşa!

Yeni konular

Geri
Yukarı