Tanrı neden kendini göstermiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sadece mantıksız demiştim. Ortada bir hakaret yok. Kimseye düşman dememiştim. Sadece bunu reddetmeniz garibime gitti. Üzgünüm.

• Beğen
İfadeler: acv
Konu sahibi cevabını almıştır herhalde diye düşünüyorum 15 sayfa mesaj olmuş çünkü.
Bu konularda hiçbir zaman cevap alınamıyor, sayfalar boyunca tartışıp duruyoruz ama hiç birisi cevap olmuyor. Zaten bu tarz konular da tartışma çok uzadığı zaman kilitleniyor.

Kendini gösterse beş vakit namazdan başını kaldırmazdın diye düşünüyorum. 🙂 Bu kainatın bir yaratıcısı olmadığına inanmak bana daha saçma geliyor. En basit örnek insan beyni, ya da minicik bir sperm parçasından eli kolu olan bir canlı meydana gelmesi, sadece insandan bahsetmiyorum.

Dostum inanmamız için bir neden de yok ne dünyada bir kanıt neden evrende bir kanıt var evrenin sonsuzluk içinde genişlemeside tanrının olmamasının kanıtıdır bana göre.

kainat sonsuz değil. başlangıcı olan herşeyin sonu da olur. sonsuz kainat diyerek kafanızdan element uydurmayın. kainatın başlangıcı olduğuna göre onu başlatan var demektir.

Kafile kanalına bakmanızı tavsiye ederim.
Kafile
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı