Tarayıcı Önerisi

Opera rezalet, kullanmayın.
Sebebi nedir acaba kötü olmasının? Geçmeyi düşünüyordum da.

Microsoft Edge öneririm. Şu ana kadar Microsoft Edge, Opera, Opera GX, Vivaldi, Chrome, Firefox, Internet Explorer tarayıcılarını kullandım. Aralarından en sevdiğim Microsoft Edge oldu, tavsiyemdir.

Sebebi nedir acaba kötü olmasının? Geçmeyi düşünüyordum da.
Gizliliğine gıdım önem vermeyen bir şirketin tarayıcısını kullanacaksın.

VPN kimin, nereden, hangi verilerin geçiyor bilemeyeceksin.

Brave'den sonra en fazla RAM kullanan Chromium tabanlı tarayıcı. Üstüne hantal, hızlı bile değil.

Arayüzü bug dolu.

CPU ve RAM limitleri hiçbir işe yaramıyor GX sürümünde, üstüne Chromium tabanlarını geç güncelliyorlar.

Daha sayayım mı?

Brave'den sonra en fazla RAM kullanan Chromium tabanlı tarayıcı. Üstüne hantal, hızlı bile değil.

Arayüzü bug dolu.

CPU ve RAM limitleri hiçbir işe yaramıyor GX sürümünde, üstüne Chromium tabanlarını geç güncelliyorlar.

Daha sayayım mı?
Bilmiyordum öğrenmiş oldum.

Arayüzü bug dolu.

Daha sayayım mı?
Gizlilik ne alaka? Sanki devlet sırlarınız var. Opera GX'te ram sınırlayıcısı gayet güzel çalışıyor. Sitelere o ram yetmediği için yavaş açılıyor. Ayrıca arayüzünde ne gibi buglar var söyler misiniz?

Gizlilik ne alaka? Sanki devlet sırlarınız var.
Offf, devlet sırrım var evet. Madem sırrınız yok, o zaman o tarayıcıdan geçen kredi kartı bilgileriniz, e-postalarınız, fotoğraflarınız her şeyinizi paylaşın? Hoş mu? Değil. O zaman böyle dememelisiniz.

Opera'nın gizlilik politikasını okuyun, anlarsınız.
Opera GX'te RAM sınırlayıcısı gayet güzel çalışıyor.
O RAM sınırını aşıyor, görev yöneticisinden bakarsanız anlarsınız. Ek olarak RAM yetmediğinden, arkaplan sekmelerini flush ediyor, bastığınızda tekrardan yüklemesi gerekiyor. Kısacası hiçbir işe yaramayan, balon tarayıcının ''özelliğidir''.
Ayrıca arayüzünde ne gibi buglar var söyler misiniz?
Küçük açılan kutularda tonla bug var, üstüne arayüzü hantal.

Yeni konular

Geri
Yukarı