Tarayıcı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak göster dostum...
Kendi gösterdiğiniz kaynaklar gerçekten de çok açıklayıcı. Daha siz kaynak göstermeden kendi fikirlerinizi doğru olduğunu savunuyorsunuz. Lütfen ben de sizden kaynaklarını sunmanızı istiyorum. Bu kadar fazla bir Mozilla Firefox fanatiği görmedim. Mükemmel ironi yapıyorsunuz.
Nasıl bir fanatiksiniz ben gerçekten anlamıyorum. İnternette her okuduğuna inanan insanlar gerçekten çok tehlikelidir. Yarım saattir konulara yazdığınız mesajları düzeltmeye, doğrularını yazmaya çalışıyorum. Sizden rica ediyorum, bir bilgiyi teyit etmeden kalkıp buraya yazmayın.
Fanatikliği yapmayı gerçekten iyi biliyorsun.

Kendi gösterdiğini kaynaklar gerçekten de çok açıklayıcı. Daha siz kaynak göstermeden kendi fikirlerinizi doğru olduğunu savunuyorsunuz. Lütfen ben de sizden kaynaklarını sunmanızı istiyorum. Bu kadar fazla bir Mozilla Firefox fanatiği görmedim. Mükemmel ironi yapıyorsunuz.

Fanatikliği yapmayı gerçekten iyi biliyorsun.

Ahhh fanatiklerrr ahh fanatiklerr :D. Bir Windows 10 fanatikleri bir de Chromium fanatikleri... Bunlar çok tehlikelidir... Bekle kaynak geliyor :D.

RAM kullanımını falan boş verin şimdi. Benim istediğim hızlı olsun yoksa Chrome'dan da memnunum. Tarayıcı önerisi istedik adamlar bilimsel makale atıyorlar birbirlerine 😀

@309999 Kendi bilgisayarımda gerçekten de Mozilla Firefox Ram konusunda birinci. Sadece bir sekme olarak YouTube açık.

2020-05-01 22_52_37-YouTube.png

Bu da Technopat Sosyal'de aynı konuların açık olduğu durumdur.

2020-05-01 22_58_29-.png

RAM kullanımını falan boş verin şimdi. Benim istediğim hızlı olsun yoksa Chrome'dan da memnunum. Tarayıcı önerisi istedik adamlar bilimsel makale atıyorlar birbirlerine 😀
Önerilerenlere bakabilirsiniz hocam. Bazı fanatiklik durumları engellemeye çalışıyoruz da.

Son düzenleme:
Ahhh fanatiklerrr ahh fanatiklerr :D. Bir Windows 10 fanatikleri bir de Chromium fanatikleri... Bunlar çok tehlikelidir... Bekle kaynak geliyor :D.

@309999 kendi bilgisayarımda gerçekten de Mozilla Firefox RAM konusunda birinci. Sadece bir sekme olarak YouTube açık.

Eki Görüntüle 550739

Önerilerenlere bakabilirsiniz hocam. Bazı fanatiklik durumları engellemeye çalışıyoruz da.

Chrome'de bende CPU ve disk konusunda :).
Ekran Görüntüsü (43).png
Napıyor acaba bu kadar kaynağı?
@309999 kendi bilgisayarımda gerçekten de Mozilla Firefox RAM konusunda birinci. Sadece bir sekme olarak YouTube açık.

Eki Görüntüle 550739

Bu da Technopat Sosyal'de aynı konuların açık olduğu durumdur.

Eki Görüntüle 550746

Aynı sekmeleri açsanıza benim gibi neden haksızlık yapıyorsun fanboy seni :).

Tarayıcıların içinde herhangi bir uzantı yokken yaptığım bellek tüketimi karşılaştırılması. Haksızlık olmasın diye Firefox gizlilik koruma ayarını da tamamen kapattım. Ayarların kapatıldıktan sonra belleğin boşaltılması için de tarayıcıları kapatıp yeniden açtım.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Chrome ve Firefox seçili olmadan ekran görüntüsü aldım. O yüzden aşağı indirilmiş gibi CPU tüketimleri iki tarayıcının da düşük gözükecektir. Fanatik diyerek Windows 10 savunan ya da Chromium savunanları aşağılayacağına dönüp kendine bakmanı öneririm. Ayrıca uslübüne dikkat ederek de güzelce tartışabilirsin.

Brave kurucusu Brendan Eich, Java script dilinin yaratıcısı ve Mozila projesinin kurucusu.
Neden Chromium alt yapısı ile tarayıcı yaptığını Twitter vb. yerlerden haraslayarak sorabilirsin. Ayrıca Mozilla alt yapısından bazı şeyleri kullanmaya devam ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@DeLiYuReK01 Kusura bakma. Arkadaşın gereksiz atarına karşı cevap vermem gerekiyordu. Bundan önceki sayfada kullanım alanına göre dört tane tarayıcı önerdim. Deneyip kullanmak sana kalmış.

Son düzenleme:

Hocam Firefox önerebilirim hız konusunda iyi "CPU" ve "disk" kullanımı konusunda iyi yani kaynakta da iyi. Güvenlilik ve gizlilik açısından da sorun yaşamazsınız ve basit. Öneriyorum.

Microsoft Edge indirdim şimdi, Chrome boş sekmedeyken %6 CPU kullanırken, Microsoft Edge forum açıkken %0 ne kadar doğru bilmiyorum artık. Yeni tasarımı da hoşuma gitti muhtemelen Edge kullanırım. Firefox'da denerim bir ara yeter ki siz tartışmayın 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı