Tarayıcı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tavrın sence doğru mu? Bir dönüp aynada kendine bakar mısın kardeşim. Bu atarlanma niyedir acaba? Yaşça küçük bir arkadaşımızsın muhtemelen. Objektif olmaya çalışan insanlara bu derece atar gider yapman iyi mi sence?

Bir öyle dedim diye kendini öyle sanman? Çok komik cidden. Büyük ihtimalle 18'lisin dostum yaş sorduğuna göre. Yaşım senden büyük bundan emin olabilirsin :D. Nerede atar yapmışım?

Bu tavrın sence doğru mu? Bir dönüp aynada kendine bakar mısın kardeşim. Bu atarlanma niyedir acaba? Yaşça küçük bi arkadaşımızsın muhtemelen. Objektif olmaya çalışan insanlara bu derece atar gider yapman iyi mi sence?
Maalesef hocam. Konu sahibinin sadece tarayıcı önerisi istediğini ve artılarını yazmamızı istemiş. Sırf bir internet tarayıcısı yaptığımız için bize bu kadar çok bir internet tarayıcısını övmesini de anlamıyorum.

Bu tavrın sence doğru mu? Bir dönüp aynada kendine bakar mısın kardeşim. Bu atarlanma niyedir acaba? Yaşça küçük bir arkadaşımızsın muhtemelen. Objektif olmaya çalışan insanlara bu derece atar gider yapman iyi mi sence?

Sinir diyen sensin atar diyen de sensin... Bu nasıl bir çelişkidir.

Bir öyle dedim diye kendini öyle sanman? Çok komik cidden. Büyük ihtimalle 18'lisin dostum yaş sorduğuna göre. Yaşım senden büyük bundan emin olabilirsin :D. Nerede atar yapmışım?
Herkese fanboy veya fanatik diyerek konu sahibini ve gönderi paylaşanlara bu şekilde söylemlerde bulunmanız herhalde çok doğal?

Konu sahibine ben hakaret etmedim?
Konu sahibinin istemeyeceği şekilde itham yaptınız şeklinde bir cümle kurdum. Konu sahibinin sadece tarayıcı önerisi istediği tarzında söylemiş bulunuyorum. Fakat siz bizim önerdiğimiz tarayıcılara karşı bize (konu sahibine değil) fanboyluk ve fanatiklik yaptığımız iddialarında bulunuyorsunuz.
Şimdi hak yemeyelim bana karşı gayet kibar 😀
Sizin istemeyeceğiniz bir tartışmanın çıkmasını söyledim hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı