Taşınacağım evde internet altyapısı yok

Dostum Türk Telekom deprem bölgelerinde cayma bedeli almıyor istersen kapat boşa para ödeme ben öyle yaptım.
Hocam Türk Telekom müşteri hizmetleri cayma bedeli almıyor diye demişti. Ama ben yine kullanmak istesem, 50Mbps paketi pahalı oldu ben 130TL civarına kullanıyorum.

Aynı durumu yaşadım bina yeni yapılmıştı Temmuz'da taşınmıştık Eylül'e doğru anca gelip bağladılar her gün gidip kafa patlattığım için o da binadaki isteyen kişiye göre daha hızlı gelebilirler binanın önündeki kablo hattından binaya bağlamaları 2 ay sürdü bizde Turkcell Superonline 1 gün sonra Türk Telekom geldi.

Online'ya da numara üzerinden başvuru yapma direkt Türk Telekom bayiden kağıt üzerinden başvuru yap bana öyle geldiler. Yan komuşda altyapı var bende yok görünüyordu.

Bulunduğum yerleşke yeni bir yerleşke olduğu için altyapı yok. Sadece Kablonet var. 2 senedir ot gibi yaşamışlar sağ olsunlar.

Evim depremde hasar gördüğü için taşınacağım. Şu an evimde HiperNet 50Mbps kullanıyorum. Taşınacağım evde altyapı yok, fakat direk evin karşısında komşumuzun interneti var. Türk Telekom genel müdürlük cart curt diyorlar ama 1 yılı sürer diyorlar. Karşı komşumda internet var bu süreçte ne olur? Turkcell Superonline Superbox demeyin on binlerce mağdur var. Ayrıca aylık 800TL veremem çok pahalı. 50Mbps paketine 140TL veriyorum bana göre iyi fiyat. Bu durumda ne yapabiliriz, altyapı gelirse fiber mi gelir biri bahsedebilir mi?

Ayrıca Türk Telekom'un taahhüdünü deprem olmadan önce yeniledik, yani 2 yıl taahhüt var.

Size özel altyapı isterseniz.
metroethernet.com.tr mevcut iletişime geçiniz derim.

Geri
Yukarı