"taskmgr.exe Windows tarafından bulunamıyor" hatası

deszzzu

Hectopat
Daha fazla  
Zula'yı indirdim, zulasetup.exe'yi açmaya çalıştım karşıma bu çıktı sebebi nedir? Nasıl düzelir?

1605795771810.png

Bence görev yöneticisi silinmemiş şu an ekranda başka bir hata var. Discord kullanıyor musunuz? Görüntü açıp göstereyim sesli bir şekilde.
Bunu diyene kadar buraya hatanın görüntüsünü paylaşabilirdiniz. :) Tarama yapmaya başladınız mı?

Hocam size virüs bulaşmış ve komut istemini yönetici olarak açmanızı engelliyor, Discord'a gelmenize hiç gerek yok, ve 3. parti uygulamaların görev yöneticisini açmasını engelliyor. Ve ayrıca görev yöneticisini silmiş.
Virüs nasıl bulaşabilir ki, steam, resmi sitelerden oyunlar uygulamalar indirdim son zamanlarda.

Bu arada yönetici olarak açmak için not defterine open cmd yazıp bat olarak farklı kaydettim, bat ı yönetici olarak çalıştırdım, hata yine aynı sadece taskmgr.exe yerine bat dosyasının adı ve cmd.exe yazıyor, ama cmd ye normal olarak girebiliyorum yani silinmemiş, bat dosyası da ekranda görüyorum o da silinmemiş. Yani büyük ihtimalle görev yöneticisi de silinmemiş. Nasıl düzelticem bu hatayı?

Virüs nasıl bulaşabilir ki, steam, resmi sitelerden oyunlar uygulamalar indirdim son zamanlarda.

Bu arada yönetici olarak açmak için not defterine open cmd yazıp bat olarak farklı kaydettim, bat ı yönetici olarak çalıştırdım, hata yine aynı sadece taskmgr.exe yerine bat dosyasının adı ve cmd.exe yazıyor, ama cmd ye normal olarak girebiliyorum yani silinmemiş, bat dosyası da ekranda görüyorum o da silinmemiş. Yani büyük ihtimalle görev yöneticisi de silinmemiş. Nasıl düzelticem bu hatayı?
Değişikmiş :D

Virüs nasıl bulaşabilir ki, Steam, resmi sitelerden oyunlar uygulamalar indirdim son zamanlarda.

Bu arada yönetici olarak açmak için not defterine open CMD yazıp BAT olarak farklı kaydettim, batı yönetici olarak çalıştırdım, hata yine aynı sadece taskmgr.exe yerine BAT dosyasının adı ve cmd.exe yazıyor, ama CMD'ye normal olarak girebiliyorum yani silinmemiş, BAT dosyası da ekranda görüyorum o da silinmemiş. Yani büyük ihtimalle görev yöneticisi de silinmemiş. Nasıl düzelteceğim bu hatayı?

Windows ve r tuşuna basıp CMD yazıp açsanız daha kolay olabilirdi hocam, bu arada girdiğiniz sitelerden bile virus bulaşabildiği zamanlardayız.

Cmd'yi normal olarak açabiliyorum zaten, yönetici olarak açmak için böyle yaptım. Ve virüs bulaşsa bile yazdıklarımı okuyun, silinmemiştir büyük ihtimalle. Ama bilmiyorum, bu arada Malwarebytes taramayı bitirdi, zararlı yazılım bulmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı