Çözüldü Valorant'ı silerken "Windows tarafından bulunamıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ambushermayki

Decipat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyal'ler. Geçen gün anlık sinir ile Valorant'ı dosyalarımdan sildim. Program ekle ve kaldırdan silmeye çalıştığımda şu hatayı aldım. Kaldıramıyorum oyunu çok sinir bozucu. Diğer resim ise Riot Vanguard'ın içindeki silemediğim dosyalar.

Dosya Ekleri

• 1651780956466.png
    1651780956466.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 129
  • 1651781001592.png
    1651781001592.png
    135,5 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sağ altta gizli simgeler yeri olması lazım. Oraya basacaksınız ve Riot Vanguard'ın logosu var. Ona sağ tık yapacaksınız. "more" yerine basın ve çıkan bölümden "uninstall Vanguard" yerine basacaksınız. Şahsen ben denemedim ama siz gene de bir deneyin derim.

Hocam oyunu tekrar kurup öyle kaldırdım oldu. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Bu verdiğiniz çözümde aklımın bir kenarında 🙂
Sağ altta gizli simgeler yeri olması lazım. Oraya basacaksınız ve Riot Vanguard'ın logosu var. Ona sağ tık yapacaksınız. "More" yerine basın ve çıkan bölümden "Uninstall Vanguard" yerine basacaksınız. Şahsen ben denemedim ama siz gene de bir deneyin derim.

Sağ altta gizli simgeler yeri olması lazım. Oraya basacaksınız ve Riot Vanguard'ın logosu var. Ona sağ tık yapacaksınız. "more" yerine basın ve çıkan bölümden "uninstall Vanguard" yerine basacaksınız. Şahsen ben denemedim ama siz gene de bir deneyin derim.

Hocam oyunu tekrar kurup öyle kaldırdım oldu. Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Bu verdiğiniz çözümde aklımın bir kenarında 🙂

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı