[Tavsiye] 6000TL'ye F/P sistem

3 aydır RX 5700XT kullanıyorum bir kere bile driver sıkıntısını geçtim hiç bir sorun yaşamadım ve her gelen guncellemede FPS artışı yaşıyorum siz acaba cidden kullanıyor musunuz bu kartları ?
Hocam bende yazın RX5600XT'ye geçtim en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Ne bir hata ne bir performans sorunu .Ama forumda herkes AMD sorunlu yazıyor tabi ki NVIDIA kadar stabil değildir ama bu kadar kötülenmesi bana saçma geliyor.

İşin sıkıntılı yanı zaten bu. Forumda kötüleyen 100 kişi varsa bunların 92'si karta dokunmamış bile, diğer 8 kişinin 5'inin de sıkıntısının nedeni driver değil. Hani klasik FX soba olayı var ya onun gibi, aşırı abartılmış bir durum. Arkadaşım halen FX-9590 kullanıyor 140MM AIO ile 5.5 GHz'de 75 derecede. Soğuk mu? Kesinlikle değil. Ama 220W TDP olan bir işlemcinin bir de OC olduğunu düşününce hiç soba falan da değil.

İşin sıkıntılı yanı zaten bu. Forumda kötüleyen 100 kişi varsa bunların 92'si karta dokunmamış bile, diğer 8 kişinin 5'inin de sıkıntısının nedeni driver değil. Hani klasik FX soba olayı var ya onun gibi, aşırı abartılmış bir durum. Arkadaşım halen FX-9590 kullanıyor 140MM AIO ile 5.5 GHz'de 75 derecede. Soğuk mu? Kesinlikle değil. Ama 220W TDP olan bir işlemcinin bir de OC olduğunu düşününce hiç soba falan da değil.
Genel olarak forumda sıkıntı yaşayanları örnek gösteriyoruz. @PanzerTR hocamız gibi.

Hangi sürücüyü kullanıyorsun?

Aradaki performans farkı azıcık denemeyecek kadar yüksek.
Bence sorunlu olmayan kart yok dünyada biraz şans işi bu işler. Ama tabi ki AMD, NVIDIA'ya göre daha sorunlu ancak direkt karta çöp demekte çok yanlış bir sürü kişi bu kafada. Dediğim gibi ben hiç problem yaşamadım performansından da çok memnunum .Aynı fiyata 1660 super alacağıma 2060 ayarında ki 5600XT'yi 10 kere tercih ederim.

Hocam bende yazın RX 5600XT'ye geçtim en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Ne bir hata ne bir performans sorunu. Ama forumda herkes AMD sorunlu yazıyor tabii ki NVIDIA kadar stabil değildir ama bu kadar kötülenmesi bana saçma geliyor.

Ben bu kartı kötüleyen 10 kişiden 8 inin bu kartı daha önce kullandığına inanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı