Tavsiye Proglama Dili

AhmetKartal

Hectopat
Daha fazla  
Okulda temel düzeyde C, C++ ve C# öğrendik.
Yazı da boş geçirmek istemiyorum. Öğrenilmesini gerekli gördüğünüz bir dil var mı?
Ben Pyhton düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir?

Cpp'yi ilerlet. Üzerine koy. Azar azar bilip, çok şeye hakim olamamak bence iyi değil. Egzersiz olarak da Tübitak'ın bilgisayar sınavlarının yazılı kısmında programlar var. Onları yazabiliyor olmayı hedefle. Ben sınava girdiğimde şu vardı: Asansör programı. 0 a uğradığı her zaman yukarı çıkacağında 5 e uğramak zorunda gibi koşulları vardı.

Şuan için web ile ilgili bir şey düşünmüyorum. Ama cevaplarınız için teşekkürler.
Cpp'yi ilerlet. Üzerine koy. Azar azar bilip, çok şeye hakim olamamak bence iyi değil. Egzersiz olarak da Tübitak'ın bilgisayar sınavlarının yazılı kısmında programlar var. Onları yazabiliyor olmayı hedefle. Ben sınava girdiğimde şu vardı: Asansör programı. 0 a uğradığı her zaman yukarı çıkacağında 5 e uğramak zorunda gibi koşulları vardı.
Bununla ilgili bir link yada materyal yollayabilirseniz çok iyi olur. Düşüncem şu şekilde cpp ile projelere devam etmek ek olarakda python ile uğraşmak. Cevaplarınız için teşekkürler.

Şuan için web ile ilgili bir şey düşünmüyorum. Ama cevaplarınız için teşekkürler.

Bununla ilgili bir link yada materyal yollayabilirseniz çok iyi olur. Düşüncem şu şekilde cpp ile projelere devam etmek ek olarakda python ile uğraşmak. Cevaplarınız için teşekkürler.
Geleceğin yapay zekada olduğuna inanan biriyim. Tübitak'ın sayfasına gir. Orada çıkmış sorular ve cevaplarını bulabilirsin. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı