TCL 10L alınır mı?

TCL hakkında istersen biraz araştırma yap 😃. Önce TCL 10l almayı düşünüyorum demiştiniz sonra TCL 10 Plus dediniz?
20201106_112349.png

TCL 10l iyi bir telefon fakat 1600 TL'ye GM 9 Pro'da var.
Streo çift hoparlör.
AMOLED ekran.
Dxomark'dan kamerasının 90 puan alması.
HDR ekran.
Ekran için Dolby vision kullanması.
Ekran dayanıklılığı için cornin gorilla glass 5 kullanması.
TCL'nin tek iyi yanı 6 GB RAM.
700 TL karda olup GM 9 Pro alırdım şahsen. Tabi sizin kararınız.
GM 9 Pro almak istemiyorsanız diğer bir alternatif olarak TCL alınır.
Link.
@NovaRiper

GM 9 Pro var ama maalesef gram garantisi yok. Yıllarca bu markanın çilesini çektim. TCL yazılımı çok iyi olmasa da GM markasına göre daha iyi, 700 TL farka değer. Annem de GM kullanıyor, ikinci ayında takılmalar başladı. Şu an tarayıcıya girmekte zorlanıyor.

Sipariş verdim telefonu, tahminimce pazartesi, bilemedin salı gelir. Gelince sorularınız varsa alabilirim. Belki bir inceleme yazısı da yazarım.

GM 9 Pro var ama maalesef gram garantisi yok. Yıllarca bu markanın çilesini çektim. TCL yazılımı çok iyi olmasa da GM markasına göre daha iyi, 700 TL farka değer. Annem de GM kullanıyor, ikinci ayında takılmalar başladı. Şu an tarayıcıya girmekte zorlanıyor.
General Mobile saf Android kullanıyor, nasıl yazılım olarak TCL'den geride kalıyor anlamadım açıkçası.

General Mobile saf Android kullanıyor, nasıl yazılım olarak TCL'den geride kalıyor anlamadım açıkçası.

Hocam yani benim izlenimlerim bu şekilde. GM markasının çoğu modelinin kötü olduğunu düşünüyorum, belki kasma durumu kullandığı işlemci yüzünden de kaynaklanıyor olabilir. Tam emin değilim ama bu fiyata TCL 10l daha iyi bir tercih olur.
Hocam bu arada siz nerelerdesiniz? Uzun zamandır göremiyorum sizi @Shenzhenn

Hocam yani benim izlenimlerim bu şekilde. GM markasının çoğu modelinin kötü olduğunu düşünüyorum, belki kasma durumu kullandığı işlemci yüzünden de kaynaklanıyor olabilir. Tam emin değilim ama bu fiyata TCL 10l daha iyi bir tercih olur.
Hocam bu arada siz nerelerdesiniz? Uzun zamandır göremiyorum sizi @Shenzhenn
Epey araştırdım almadan, TCL 10L gerçekten bu klasmanda sunduğu özellikler ve fiyatı ile gayet f/p bir model gibi. İnsanların tereddüt sebebi markanın ülkemizde pek bilinmemesinden kaynaklı sanırım. Bu fiyata Samsung, Xiaomi gibi bir marka olsa kapı kapış satardı zannımca.

Yeni konular

Geri
Yukarı