Technopat çok kötü bir yer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam konuyu açıp kaçmış. Söven sövene.
Kendisi sırayla 3700X'li sistem, 8000 lira sistem, 3600X'li sistem, 7500 TL sistem, 8000 TL sistem, 8000 TL sistem (evet, tekrardan, üst üste), 7000 TL sistem, 5000 TL sistem, 7200 TL monitörlü sistem, 6200 TL monitörlü sistem konuları açmış.
Ayda bir sistem toplama konusu açılabilir diye kural varken 3-4 ayda 10 konu açabiliyorsa başlık çok da haksız değil. Moderatörlerin bu tip ufak şeyleri kontrol etmemesini anlayamıyorum.

Bu forum sayesinde birçok sorunumu hallettim. Gerek hazır açılmış konulardan, gerekse konu açarak bu güzide forumdan yararlandım. Bahsedilen forumla burayı karşılaştırman bana saçma geldi. Burası 10 yıllık, orası ise daha yarım sene olmadı açılalı.

Arkadaşlar dediğim gibi Technopat çok kötü bir site yazdığınız her şeye ceza alıyorsunuz onay bekleme saçmalığı falan var gelin donanım arşivi foruma katılın gerçekten arkadaşlar çok yardımcı oluyor.
Konuyu açtığınızda en fazla 7dk içinde cevap veriyorlar.
Kanka ne kadar verdi Abdullah? Ona göre ben de bu işi yapabilirim :D.

Güle güle kardeşim, ait olduğun yeri bulmuşsun işte. Yazmayı bilmiyorsan Technopat ne yapsın ?

ARkşlar Bici Doplm İymi?
Technopat sitesinde başlıklar bu tarz olmuyor. İnsanlar Google üzerinde RX 570 ve R5 1600 sistem toplama yazıyor yukarıda bulunan örneği yazmıyor. Bekleme süreniz bu yüzden tahminimce. Ayrıca konuyu da okunur yapıyorlar.

Scientist Patrick 06062020220911.jpg

Technopat adminleri, kuralları ve teknik özellikleri gayet iyi. Tek sıkıntısı bazı üyeler agresif ve bazı önyargılı tutumlara sahip. Sizi zorla tutmuyoruz, iyi akşamlar.

Arkadaşlar dediğim gibi Technopat çok kötü bir site yazdığınız her şeye ceza alıyorsunuz onay bekleme saçmalığı falan var gelin donanım arşivi foruma katılın gerçekten arkadaşlar çok yardımcı oluyor.
Konuyu açtığınızda en fazla 7dk içinde cevap veriyorlar.
Ceza alma sebebin Türkçe'ye doğru kullanmaman. Türkçe'yi doğru kullan ceza alıyor musun bakalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı