Technopat Efkar Köşesi

Sanırım hayatımdaki 3 sorunum üniversite hazırlık sınıfına başlamam dolayısıyla sabah 6:00' da kalkmam , toplu taşımalar (hayatımın hiç bir döneminde bu kadar toplu taşıma kullanmak durumunda kalmamıştım) ve zamansızlıktan gelen yorgunluk.. bunun nedeni ise hafta içi boş olan günlerimde ihtiyacım olmamasına rağmen ilerideki kariyerime beni hazırlaması için işe girmiş olmam fakat haftada iki gün için aldığım ücret iyi olduğu için hayıflandığım söylenemez. Hafta içi vaktim olmadığı için, arkadaş buluşmaları tüm hafta sonumu kaplıyor ve dinlenmeye vakit ayıramıyorum. Fakat ailemin halime fazlasıyla acımasından yazın araba almak gibi bir planımız var ayrıca maaşım ile biriktirdiğim paranın bir kısmı ile bilgisayar toplayıp diğer kısmı ilede İtalya turu yapmayı düşünüyorum. Sizede tavsiyem bazı şeyler size zor geliyor yada yoruyorsa kendinize güzel hedefler koyun ve bunaldığınız zamanlarda bunları hatırlatın çok rahatlıyorsunuz :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı