Technopat ekibinin güncellik hastalığı

Dostlar yanlış anlamayın gerçekten üst akıl olduğunu düşünmüyorum ama Technopat'ın kanında bir güncellik aşkı var ben bunu anlatmak istedim. Teknoloji çok hızlı gelişiyor evet ama Technopat kadar güncelliği normal gösteren bir ekip yok. Biliyorum her şey daha güzel bir sistem için öneriliyor ve Technopat zorla güncelletmiyor.

Eski bir sistemin varsa tabiki güncelle ama ben 2.Nesil i7 işlemcisi olan birinin en az 8. Nesil i5 alması taraftarıyım. Ekran kartı kanadında ise bu durum çok değişken.

Yok daha yeni moderatör oldum ben:) Taze:)

Super guclerinin keyfine varmak istersen haber et, senin icin minik bir imla hatasi yaparim : )

@user_8899 , bence somut ornek vermen gerekiyor. Hani ne yapsin ki adamlar, "Beyler i7 7700 iyi de, eger i7 6700 unuz varsa upgrade e gerek yok. i5 6400 varsa dusunmelisiniz" gibi tek tek hangi sistem upgrade etmeli, hangisi etmemeli onu mu irdelesinler? Bence temel olarak donanimi inceleyen videolar atmalari guzel, guncelleme yapip yapmayacagina kullanici karar vermeli.

Super guclerinin keyfine varmak istersen haber et, senin icin minik bir imla hatasi yaparim:)
Yapıyorsun arada zaten ama çok minik:) Şşşhht... çaktırma dikkat et sadece;)

Yok be dostum ya öyle üst akıl falan. Bildiğin sıradan toplantılar sonucu alınıyor bu kararlar. Bak hatta bir görsel atayım ben sana o toplantılardan bir tanesinin:

Eki Görüntüle 367298

Yani öyle aklına üst akıl falan gelmesin hiç, kafayı yorma böyle şeylere🤣

Hakikaten bu film efsaneydi tam Illuminati. Gözleri tamamen kapali müzikleri harikaydi. Bu filme bakar bakmaz hemen Windows Update yapmaya basladim öyle bir subliminal mesej veriyordu zira ahahahaha :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı