Technopat ekibinin güncellik hastalığı

Güncellik iyi aslında ama güncellerken biraz da dikkatli olmak gerekiyor.
Benim en dikkat ettiğim Windows güncellemesi.
Her güncellemeleri sorunlu çıkıyor neredeyse. Ben bunları düzelttikten sonra -iki ay kadar sonra- güncellemesini yapıyorum.

Hakikaten bu film efsaneydi tam Illuminati. Gözleri tamamen kapali müzikleri harikaydi. Bu filme bakar bakmaz hemen Windows Update yapmaya basladim öyle bir subliminal mesej veriyordu zira ahahahaha :)
Gözlerini usulca kapa... Ve "Aktualisieren Sie Windows" kısmına yavaşça bas ve kendini bırak🤣
(Almanca'm, Google Çeviri kadardır, linç gelmesin:))

Ya gambalaz sana kaç defa şu mereti çok içme dedim ya!

Neyse... Bazı sistem toplmaların sonunda sponsorumuz Illuminati'den bahsediyoruz. Gizli saklı yok. Arkada Trump doları var. Bugün Yahudi Yuval Noah Harari'nin haşa(!) evrim kitabını ele aldık. New York'a gidince Rockefeller Center'ı bizzat ziyaret ettim. Bak bunlar yapbozun bir parçası gambalaz. Burada çok büyük bir oyun dönüyor bak.

Şimdi gözlerini kapa ve beni dinle: Güncelle. Güncelle. Güncelle. Hemen güncelle. Her şeyi güncelle. Illuminati'ye para lazım.
"Recep Baltaş Forum Üyeleriyle Dalga Geçiyor." adlı konunun onaylanması bekleniliyor...

Genelde Windows konusunda bu kadar ısrarcı bu site onun dışında 3 aylık parçaya eski diyende görmedim.
Yazılım konusunda katılıyorum kısmen arkadaşa. Geçende BIOS'u son sürüme güncelledim. PC'de 1001 türlü sorun başladı. Denemediğim yok kalmadı en sonunda BIOS aklıma geldi ve downgrade yapıp sorunu çözdüm. Stabilliğini araştırıp güncelleyin. Sorunlu yazılımlar kısa süre içerisinde fixleniyor genel itibariyle de, yine de kontrol etmekte fayda var.

Benim anakartın son BIOS sürümünde anakartı perte çıkartan bir arkadaşı gördükten sonra sittin sene güncellemem artık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı