Technopat konularının saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Allah bu arkadaşları böyle yaratmış ne yapalım?

Ayrıca burada sadece Teknoloji hakkında konuşulacak adında bir kural yok. Ama Moderasyon Ekibi de az önceki İstiklal Marşı konusu gibi konuları yasaklasın. @297689 gibi vatansevmezlere ve gereksizlere de ban verilmeli.

Tamam Göz ardı etme özelliği varmış onu kullanacağım.

Burası teknoloji üzerine kurulmuş bir site değil mi? Adam gelmiş yok "Mutsuzum, ne yapabilirim?" yok "Niye İstiklâl Marşı okuyoruz?" yok "Kız arkadaşım beni bıraktı, ne yapabilirim?" Gerçekten böyle konular görmeye devam edeceksek ben siteye bir daha girmeyeceğim. Ya bir çözüm bulun ya da benim gibi bir sürü kişi zamanla bu çocuksu konulardan sıkılıp yardım etmekten bile çekinmeye başlayacak.
Foruma yaş kısıtlaması gelmeli.

Forumun yaş ortalaması küçük, onların psikolojik gelişimlerini etkilemeyecek her türlü konunun açılmasını fakat bu konuların biraz da olsa mantık içermesini diliyorum. Bu durum daha çok modların elinde.
Benimde kastettiğim bu elbet insanlar dertleşmek veya başka sorunlarına çözüm bulunmasını ister ama git gide abartılıyor ve ilerde önü alınamayacak hale gelecek kastettiğim bu.

Benim de kastettiğim bu elbet insanlar dertleşmek veya başka sorunlarına çözüm bulunmasını ister ama gitgide abartılıyor ve ileride önü alınamayacak hale gelecek kastettiğim bu.

O konuda katılıyorum. Konu çeşitliliği olacak diye her şeyin konusu da açılmaz ki. Dediğim gibi konuyu açtırmayacak olan moderatörler. Bize garip gelen bazılarına mantıklı geliyor demek ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı